Na?e projekty

 

Facebook
Oznámení, novinky


Děkujeme za nové vozidlo!
   
Aleš Chudárek | 21.9.2020 | ... Oznámení, novinky


Díky dlouhodobé spolupráci Konta Bariéry a společnosti Globus v.o.s. obdrží každý rok vybrané neziskové organizace nové vozy Ford pro přepravu svých klientů se zdravotním postižením. Je nám velkou ctí, že v tomto roce patřil mezi tři „vyvolené“ i Handicap Zlín. Dne 17.9.2020 jsme v Praze Čakovicích


převzali s velkou radostí z rukou jednatele společnosti Globus v.o.s. pana Hanse Jorga Bauera, paní ředitelky Konta Bariéry Boženy Jirků a zástupce společnosti Ford AMB Praha pana Petra Svobody nový devítimístný Ford Custom!

"Spolupráce se společností Globus je úctyhodná. Je neskutečné, že jsme mohli pomoci již tolika organizacím. Mám z této dlouhodobé spolupráce velikou radost", řekla Božena Jirků, ředitelka nadace Konto Bariéry.

Projekt Automobil bez bariér existuje už od roku 2002. Z každodenního prodeje nákupních tašek v Globusu putuje příspěvek Kontu Bariéry, které doporučuje organizace vhodné k obdarování novými vozy. Tato osmnáctiletá spolupráce přinesla potřebným lidem už 83 vozů v hodnotě přes 30 milionů korun.

Děkujeme Kontu Bariéry, společnostem Globus v.o.s. a Ford AMB Praha, a zvláště pak všem zákazníkům Globusu, díky jejichž nákupům papírových tašek a recyklovatelných ovo-sáčků, můžeme mnohem lépe pomáhat našim klientům Dopravních služeb a účastníkům akcí Klubu dětí a mládeže. Dosud jsme kvůli pořizovacím nákladům vždy kupovali ojetá vozidla, u kterých jsme neustále řešili servisní problémy. Darovaným autem nahradíme našeho „stařečka Forda“, který stojí už pár týdnů na zaslouženém „odpočinku“.

Přejeme novému Fordu statisíce šťastných kilometrů!
Přečteno: 1444x (naposledy 29.11.2022 v 01:44)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!