Informace pro dárce - Handicap Zlín
Nacházíte se: Informace pro dárce


Informace pro dárce

Pokud vás oslovilo, co Handicap Zlín pro své klienty a členy dělá, a pokud byste chtěli jeho činnost jednorázově podpořit nebo dlouhodobě podporovat, budeme vám my, všichni „Handicapáci", za vaši pomoc moc vděční.

Způsobů „jak na to" nabízíme mnoho. Děkujeme!
 


Okamžitá pomoc

 

Podpořte nás dárcovskou SMS

Podpořit nás můžete dárcovskou SMS ve tvaru

DMS KLIKA 30 nebo DMS KLIKA 60
DMS KLIKA 90 nebo DMS KLIKA 190
na tel. číslo 87 777

Cena DMS je 30 | 60 | 90  nebo 190 Kč.
Handicap Zlín obdrží 29 | 59 | 89 nebo 189 Kč.

Odesílání DMS lze nastavit i automaticky trvale - více o DMS KLIKA - ZDE.
Více o projektu DMS - www.darcovskasms.cz

 


Další možnosti, jak nás můžete podpořit

 

   Věnování nebo zakoupení věcí v Dobroději

V přízemí 42. budovy areálu Svitu provozujeme na podporu činnosti spolku jediný zlínský dobročinný obchod. Kdokoli k nám přijde, buď aby nám něco přinesl, anebo aby si u nás něco koupil, pomáhá. Věci lze přinést buď přímo tam nebo pokud to máte blíž, tak do sídla spolku. Více o Dobroději najdete ZDE.

   Poskytnutí věcného daru na činnost

Podpořit nás můžete i nefinančním darem - buď ve větší podobě, jako je např. vozidlo nebo nájezdová rampa, pomůcky do naší půjčovny kompenzačních pomůcek. Velkou pomocí je pro nás také dar v podobě kancelářských potřeb, jednorázových rukavic, drog. materiálu, sladkostí nebo svačin pro účastníky našich akcí, věcí do tomboly, cen pro naše sportovce, triček, tisku plakátů nebo potisku věcí atp. Darovací smlouva je ke stažení ZDE.

   Uspořádání tzv. Sběrného dne věcí pro Dobroděj

Pokud se u vás na pracovišti, ve škole, v obci nebo vašem oblíbeném spolku sejde více ochotných pracovníků nebo členů s dobrou vůli obdařit náš Dobroděj, rádi vám pomůžeme přímo u vás ve vašich prostorách s uspořádáním sběrného dne. Vaši kolegové nebo spolužáci přivezou své příspěvky jednoduše, když jdou do zaměstnání nebo školy a nemusejí vážit cestu až k nám. Rádi vám pomůžeme s propagací akce i se samotným Sběrným dnem, podobně jako tomu bylo třeba v případě hokejového fanklubu nebo mnohokrát v případě Krajské nemocnice Tomáše Bati.

   Odběr reklamních služeb

Firmám nabízíme možnost vozit jejich reklamní banner na některém z vozů dopravních služeb (po regionu Zlínska) nebo při benefičních akcích spolku (koncertech apod.). V takovém případě je s podporovatelem uzavřena smlouva o reklamním plnění/sponzoringu.

 


   Přímý finanční dar (klasicky, ne platební branou)

Pokud byste nechtěli využít možnost online platby svého daru platební branou, kterou uvádíme výše, a chcete jít klasickou cestou poukázání vašeho finančního příspěvku převodem na běžný účet organizace 1400055339/0800,  je to samozřejmě možné. Darovací smlouva je ke stažení a vyplnění k dispozici ZDE.

   Dobrovolnická práce

Bez dobrovolníků se naše činnost neobejde. Dobrovolníky hledáme na pomoc přímou - jako osobní asistenty dětem a mládeži na pobytových nebo jednorázových akcích, jako vedoucí zájmových kroužků, jako občasnou výpomoc v našem dobročinném obchodě Dobroděj atp. A uplatnění u nás najdou i všichni, kteří se umí opřít do nepřímé pomoci spolku - tady uvítáme šikovné grafiky, fotografy, střihače videa, kutily, kresliče atd.

   Příspěvek do sbírkové kasičky nebo na sbírkový účet

Na základě registrace KÚ Zlínského kraje (č.j.: KUSP 74936/2012-PŽÚ) má Handicap Zlín, z.s. povoleno za účelem podpory zajištění chodu organizace pořádat veřejnou sbírku. Sbírka probíhá sdružováním příspěvků do kasičky, prodejem předmětů a také příspěvky na sbírkovém účtu - č. 2531036001/5500, který je veden jako transparentní.

   Poskytnutí vhodných prostor pro umístění naší sbírkové kasičky

Pokud byste uměli nám pomoci s vyjednáním vhodného místa pro umístění naší sbírkové kasičky, budeme i za tuto pomoc velmi rádi.
 

  Koupě vstupenky na některou z našich benefičních akcí

Děkujeme všem, kdo si kdy koupili vstupenku na naše benefiční koncerty, ples či jiné akce. A bude se těšit, že nám budete věrní i při některé z těch následujících.
 

   Věnování výtvarného díla do našeho Charitativního ateliéru "H30" (nebo jeho koupě)

Podobně jako v případě například "zlínských klapek" připravujeme i my něco podobného, dražbu uměleckých děl a dílek. Škála věcí, která by se zde měla objevit je široká - obrázky,  sochy, kované věci nebo třeba fotografie atp. Pokud byste patřili mezi osvícené, kteří by nám náš ateliér chtěli svými výtvarnými "kousky" doplnit, kontaktujte nás, prosím.


V případě, že kteroukoli variantu pomoci zvažujete, prosíme vás o kontaktování ředitele organizace Aleše Chudárka,
který vám podá veškeré informace a zodpoví vaše dotazy.

Jménem členů organizace, klientů našich služeb i členů výboru spolku VÁM DĚKUJEME ZA VAŠI DŮLEŽITOU PODPORU A POMOC!
S vámi to dáme!