Na?e projekty

 

Facebook
Inzerce


Otto Bock - partner pro hendikepované
   
Otto Bock ČR s.r.o. | 28.7.2011 | ... Inzerce


Hledáte-li spolehlivého partnera, který je díky více než devadesátiletým zkušenostem kompetentní řešit problémy lidí se zdravotním postižením, kontaktujte naše odborné konzultanty. Pomocí poradenství a zdravotnických pomůcek Otto Bock, čítající elektrické a mechanické vozíky, dětský program, protézy a ortézy, se pokusí zlepšit kvalitu vašeho života.
Hledáte spolehlivého partnera v oblasti zdravotnických pomůcek?

Pokud ano, rádi bychom vám představili Mgr. Radima Šojdra, registrovaného fyzioterapeuta a konzultanta společnosti Otto Bock. Ochotně vám poradí, jak se bezpečně pohybovat doma, v práci, při sportu a dalších aktivitách. Pomůže vám i se zařízením servisu nebo náhradní pomůcky, abyste za všech okolností zůstali mobilní.
Poradí vám, jak správně sedět, a nastaví vozík či polohovací zařízení tak, aby se vám jezdilo lehce, sedělo pohodlně a správně.
Firma Otto Bock již více než 90 let pomáhá usnadňovat život lidem s hendikepem a nabízí řešení pro lidi odkázané na vozík, po amputaci končetin nebo při ochrnutí. Protože pro Vás chceme být partnerem, veškeré vaše požadavky budeme řešit na vámi zadané adrese. Naši konzultanti jsou odborně vyškoleni a dokážou najít technické i zdravotní řešení vašeho problému.
Naše produkty jsou určeny pro všechny - od malých dětí po seniory, od polohovacích zařízení po aktivní nebo sportovní vozíky. Veškeré pomůcky Vám rádi a zdarma předvedeme, nastavíme a Vy je pak můžete vyzkoušet v prostředí, ve kterém žijete.

Pokud vás naše nabídka zaujala, můžete si prostudovat PDF verze našich informačních a produktových brožur:

1. Průvodce vývojem hendikepovaných dětí – informační brožura o polohování dětí v návaznosti na kočárky, vozíky, polohovací zařízení a vertikalizátory Otto Bock a Leckey

2. Katalog REHA - katalog mechanických a elektrických vozíků Otto Bock a sportovních produktů Wolturnus Upřednostňujete-li osobní konzultaci či bezplatné předvedení a vyzkoušení výrobku u vás doma, kontaktujte přímo vašeho konzultanta:

Mgr. Radim Šojdr
Tel: +420 725 427 933
email: sojdr(zavin)ottobock.cz


www.ottobock.cz

Otto Bock ČR s.r.o. • Protetická 460 • 330 08 Zruč-Senec • Telefon: 377 825 044 • Fax: 377 825 036 • email(zavin)ottobock.cz

Přečteno: 3485x (naposledy 28.1.2022 v 02:46)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!