Zájezd - BRNÓÓÓ - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Zájezdy

Zájezd - BRNÓÓÓ

11. 8. 2016

Zavřeli sme rachotu, sbalili kramle a vyjeli na další betélné odvaz

 

Máme za sebou "Spanilou jízdu Brněnskem", už jedenáctý aktivizační zájezd našich mládežníků. A když jsme jeli tím Brněnskem, tak musel patřičně vypadat i text na našem pohledu z akce:

Zavřeli sme rachotu, sbalili kramle a vyjeli na další betélné odvaz. Letos sme hópli na Brnisko, ze kerého Vám posíláme džusblues! Štatl je štatl ! Bydlíme na Kénigu, jezdíme šalino, basem a taky šífem po Pryglu. Samo kemo, že sme byli na Špilasu, na Vystecu, v aqáču na Monte Bú, v Antroposu a v Techničáku. Taky sme zkókli Boskovice a kde co... Furt zpíváme ňáké songy, nebo chodíme dat ňáké špíl. Hlavně že zoncna vaří a my sme ve špicovém okeju.

No, pro ty, co by tomu náhodou nerozuměli pro jistotu přikládáme překlad z hantecu do češtiny:
Vzali jsme si v zaměstnání řádnou dovolenou a vyjeli na pohodový výlet s Handicapem Zlín. Tentokrát jsme se vydali do moravské metropole, ze které Vám posíláme srdečné pozdravy! Brno je skvělé! Jsme ubytovaní v Králově poli, jezdíme tramvají, autobusem a taky lodí po Brněnské přehradě. Samozřejmě jsme navštívili Špilberk, výstaviště, byli v aquaparku na Kraví Hoře, v Anthroposu a Technickém muzeu. Také jsme navštívili zámek a westernové městečko v Boskovicích a mnohé další zajímavé lokality historického, vzdělávacího a kulturního zaměření. Pořád zpíváme, nebo něco hrajeme. Hlavně, že je hezky a že jsme se máme moc dobře.

Bylo nám všem suprově. Děkujeme hlavním partnerům akce - společnosti HP TRONIC spol. s r.o. a Nadaci ČEZ, která akci podpořila projektem Pomáhej pohybem (nalézt jej jde pod názvem Spanilá jízda).

Díky také všem zúčastněným dobrovolníkům, kteří se svým nasazením postarali o další super akci:
Karlu Vondráčkovi, Robertu Chochruňovi, Tomáši Baxovi, Markovi Gougelovi, Tomáši Chmelovi,  Martinu Pavlíkovi, Dáši Škubníkové, Haně Vlčkové, Denise Kuchtíčkové, Radce Strixii Suchánkové, Pavlíně Seiferové a Barunce Chudárkové.


FOTOGRAFIE z akce na našem Facebooku - ZDE

Videoklip ze zájezdu na You Tube - ZDE

 

Zvětšit