Trollí Akademie štěstí - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Letní tábory

Trollí Akademie štěstí

2. 9. 2022

Zatrolleně dobrý tábor plný barev

 

Já jsem Troll,  nad kterého není,
šťastný Troll,  co ti život změní!
Není více nežli tvor,
co si říká šťastný Troll !

Posíláme Vám vysmátou vzpomínku a také srdečné pozdravení z naší nedávno prožité Akademie štěstí! Neznáte? No, naše děti ji taky neznaly, ale po pár dnech uprostřed barev, zpívání, vůní, chutí a tance si na ni velmi rychle zvykly. A všichni Vám ji přejeme zažít taky (ať to bude s kýmkoli a kdekoli!).

My tady měli doslova „zatrolleně“ pohodové časy. Proč zrovna zatrolleně? Protože nám je kořenili Trollové - veselí, barevní a život si dosyta užívající tvorové. Ráno nás budili písničkou, pak vyvěštili šťastnou budoucnost z Trolloskopu, blbli s námi u Trollympiád, učili nás spoustu důležitostí na různých Trollích workŠopech:

Kovotroll: kování vlastního hřebíku - na opravdové kovadlině u rozžhavené výhně
Trollžerství: pečení dobrůtek jako palačinek, vaflí apod.
Mastertroll: vaření tříchodového menu
Ladytroll: umění make-upu, líčení a česaní
Bumtroll: chemické hokusy a pokusy
Trollalaa: zpěvy všeho druhu
Trolldrink: míchání různých koktejlů, na zdraví
Fototrollie: vyvolávání fotografií v tmavé komoře
Jógotrolla: protažení těla i mysli při józe a cvičení
Trolleníčko: všemožné trollí vyrábění
Trollfit: posilovna pro všechny
Trollax: relax a masáže
Trolldance: tance a vlnění v rytmu hudby

Pravda, párkrát jsme i bojovali se zlobivými Bergeny, kteří nám na začátku tábora unesli kamarády, velké Trolly. Naštěstí jsme moc šikovní a všechny naše kamarády jsme z jejich spárů postupně vysvobodili.

Když už jsme měli takový barevný tábor, všechno bylo duhové a barevné, výzdoba sálu a venkovního domku, všude hromady balónků a konfet, barevné jsme měli oblečení, dokonce i vlasy a jednou na oběd i barevnou rýži (atd. atd.). Den za dnem nám přibývaly Donutty štěstí v našich sbírkách, a ten poslední? Došli jsme cíle naší Akademie našli jsme „Recept na Štěstí!“. Samozřejmě, že Vám jej, aspoň ve zkratce prozradíme a posíláme k užití: „Ochutnávejte Život, přivoňte si ke Všemu, nadechněte se zhluboka Dne, někoho pořádně Obejměte, Usmějte se na druhé… i na sebe"  :-)

Krátký videoklip z tábora najdete na You Tube - ZDE.

 

Zvětšit