Tábor - Piráti z KaReviku - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Letní tábory

Tábor - Piráti z KaReviku

8. 9. 2019

Pro zažehnání pirátského prokletí je třeba najít poklad a vrátit jej do truhly

 

Úryvek ze "Vzkazu v lahvi" od dětí
Naše bandy Rumíčků, Zapáchajících Modrásků a Zelených vás zdraví z lodi. Před pár dny jsme vypluli na Plavbu snů, na palubě nás přivítal kapitán, hostesky rozlévaly drinky, vše na první pohled vypadalo sladce a hladce. Ale po chvíli jsme zjistili, že jsme na velkém omylu - naši loď totiž ovládli Prokletí piráti. Posádka nám velmi rychle ukázala svou pravou tvář. Řekli nám, že kdysi nalezli Prokletý poklad, kvůli kterému přišli o chuť. Za tu dobu zapomněli, jak třeba chutná zmrzlina, prý je hořká…    

Hledáme části pokladu a vracíme je do Truhly, aby o to Prokletí přišli. Překonali jsme strašného Bahňáka v bažině a taky zuřivého Psa, zažili pirátskou námořní bitvu, hráli pirátské kostky, karbanili, pojídali jsme červy a vypadlé oči z důlků… a na palubě byla i pravá pirátská tancovačka. Bojujeme o Perly… Na této lodi je to super, báječné, úžasné, nejskvělejší, nejúžasnější, bombastické, supr čupr!


A doplnění od Karolíny Kajaka Komínové
… museli jsme také vytvořit nové krásné šaty pro jednu pirátku, vyhrabávali jsme zlaté cihly ze země a taky jsme se vydali na plavbu po Baťově kanále. Překonali jsme spoustu nesnází a nástrah. Poslední noc jsme se museli vydat do lesa a Truhlu donést na tajemné místo. A tak jsme k velké radosti všech pomohli pirátům dávné Prokletí zlomit a pořádně to společně oslavili.

Jezdím s Handicapem už mnoho let a i po létech jsem si tábor velice užila. Jako všichni ostatní. Každý tábor je jedinečný, jak tématem a programem, tak i lidmi, vzpomínkami, zážitky. Domů vždy odjíždím s usměvavou tváří a opuchlýma očima, protože mi je líto, že už to končí. Ovšem ty vzpomínky, které si každý uděláme, jsou nadevše. Parta a atmosféra jsou každý rok jedinečné, unikátní. A vyrábíme si je sami. Bez těch správných lidí by to nebylo ono. Mám velké štěstí, že jsem je mohla poznat, že mě vzali mezi sebe, že jsem součástí něčeho takového. Nezáleží na tom, jestli program tvoří nebo se ho účastní, všem děkuji! Všichni jsou unikátní a pořád mají úsměv na tváři, dobrou náladu, a tu šíří, i když jsou třeba nevyspaní. Za každou cenu do toho jdou naplno, nezastavují se. A to je ta krása. Díky nim je tábor táborem. Všem skládám poklonu, protože takovou atmosféru zažívám právě jen tady a nikde jinde.  

Fotogalerie na FB - ZDE

Videoklip z Pirátského tábora na You Tube - ZDE

 

Zvětšit