Sdružení „HANDICAP(?)“ získalo díky koncertu přes 80 tisíc - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Napsali o nás

Sdružení „HANDICAP(?)“ získalo díky koncertu přes 80 tisíc

18. 6. 2013

Naše Praha

 

Ve středu 12. června se uskutečnil 4. benefiční Koncert pro HANDICAP Zlín. Tento koncert pořádalo občanské sdružení „HANDICAP(?)“ Zlín ve spolupráci s Filharmonií Bohuslava Martinů a kapelou F-dur Jazzband.
I letos na koncertě vystoupila zlínská filharmonie, tentokrát pod taktovkou dirigenta Jakuba Kleckera,  a kapela F-dur Jazzband. Opět koncert zdobily hlasy zpěváků Zuzany Sapárové a Rolanda Hamaje. Hosty letošního „večera bez bariér“ tentokrát byli Leona Machálková, Matěj Ruppert, Martin Chodúr a Hanna Tomanová.

„Rádi bychom poděkovali jednak partnerům akce a všem sólistům za podporu a také zlínské filharmonii a členům kapely F-dur Jazzband za to, že stále zůstávají věrnými členy Fanklubu sdružení HANDICAP Zlín a stále podporují ty, kterým naše organizace pomáhá. Velký dík patří také Martinu Pášmovi, který koncert s lehkostí a osobitým vtipem moderoval“,  uvedl ředitel sdružení Aleš Chudárek.

Záštitu nad koncertem převzali primátor statutárního města Zlína pan Miroslav Adámek a hejtman Zlínského kraje pan Stanislav Mišák. Jak město Zlín tak Zlínský kraj akci podpořily i finančně. Také letos si koncert našel stovky návštěvníků, kteří takto prožili výjimečný večer a současně pomohli dobré věci. S jejich přispěním se podařilo pro nestátní neziskovou organizaci „HANDICAP (?)“ Zlín získat 80770 Kč. Výtěžek bude použit na zajištění osobní asistence u vozíčkářů a seniorů, dopravních služeb imobilním a akcí klubu dětí a mládeže.

HANDICAP Zlín lze podpořit i nadále zasláním dárcovské SMS zprávy, kterou odešlete ve tvaru DMS KLIKA na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, z této částky obdrží HANDICAP Zlín 29 Kč.

Článek nastránkách Naše Praha - ZDE

 

Zvětšit