Nové webové stránky - 3,2,1... START - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Ostatní

Nové webové stránky - 3,2,1... START

12. 12. 2022

Vítejte!

 

Vážení klienti, členové, podporovatelé, účastníci akcí, přátelé i veřejnosti,

Handicap Zlín, z.s. spouští po měsících příprav tyto nové webové stránky. Důvody byly dva - jednak jsme chtěli jít s dobou a jednak nám ani nic jiného nezbylo :)

Předcházející verze, která fungovala 17 let, nám letos vypověděla své služby. Nejdřív se "jaksi samy" znepřístupnily všechny fotogalerie, následně jsme přišli o možnost jakékoli administrace stránek. Takže jsme byli nuceni se na určitý čas odmlčet. Ze staré verze webu jsem zde přepsal aspoň základ. Zveřejňovat znovu všechny bývalé pozvánky a články z menších akcí nebo vzpomínky na další a další ročníky akcí podobného druhu nemělo smysl. Jako ochutnávka minulosti to snad stačí. Kdo byl zvyklý na podobu, že hned na úvod viděl aktuality, přepněte si hlavní stránku na Nástěnku, a uvidíte všechno podobně jako dřív. Nejvíc je nám líto bohaté fotogalerie, ještě uvidíme, jestli ji nějak zachráníme, nebo budeme muset "začínat od nuly".

Věřím, že nový web podává solidní obrázek o záběru organizace, o pestrosti pořádaných akcí, o nadšení našich dobrovolníků i o nasazení našich pracovníků. Těším se na vaše případné názory a i připomínky. Pokud byste našli nějakou nefunkčnost, nebo pokud byste měli nějaký nápad, jak zde něco zlepšit, ozvěte se.

Přeji nám všem dobré čtení a hlavně, aby "bylo co, a o čem psát"!

Aleš Chudárek

Zvětšit