Mrazík - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Zimní pobyty

Mrazík

12. 3. 2020

Ještě před tím vším "Korona-časem" jsme se stihli přenést na týden do pohádky.

 

Berla Mrazilka fungovala na jedničku a vyčarovala bílou nadílku jak ze Sibiře, přijely i Sáně Samochodky, loupežníků na nás bylo hned „Trojmo“, dokonce i pařez po našem zalévacím úsilí vykvetl… Kdo by neznal Nastěnku, Marfušu, Dědečka Hříbečka, Babu Jagu a Mrazíka…? Něco jiného je ale vidět je v televizi a úplně „jiné kafe“ je zažít tuto veselo-hru na vlastní kůži, zvláště pak v podání našich nadšených vedoucích a asistentů.

Děkujeme všem za herecké výkony a hlavně za nezištnou dobrovolnickou pomoc během posledního zimně-prázdninového pobytu: Franymu Štěbrovi, Tomíkovi Seiferovi, Filipovi Vlčkovi, Lukemu Tisoňovi, Míši Slováčkové, Kačence Chudárkové, Hance Vlčkové, Aničce Pobudové, Lucince Štěbrové, Tošovi Baxovi a Barunce Chudárkové! Děkujeme i Lidušce Weinhönigové za mentální podporu.

Pohádkově jsme se měli i mimo chaloupku na muří noze a hluboké lesy. Zažili jsme koulovačku, bobování, diskotéku, promítání, kytárkování, vyrábění, večerní show, spoustu her… prostě „Zimák“ jak má být! PS: za to, že nám sníh po dvou dnes zmizel, můžou loupežníci, švihli totiž Mrazíkovi berlu, hanba...)

Fotogalerie na FB - ZDE

Zvětšit
Zvětšit