Koně 2023 - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Koně

Koně 2023

15. 6. 2023

Tentokrát až v Bystřici u Třince

Kůň je krásné majestátní zvíře, symbol síly, nespoutanosti ale i tvrdé práce. Je to šlechetné zvíře, ve kterém se spojují láska, odvaha a chytrost. Koně dodávají lidem sebedůvěru, poskytují jim klid a dávají naději.

I letos nás toto koňské kouzlo očarovalo a koňská přitažlivost přenesla ke stájím do vzdálené Bystřice u Třince. Stálo nám to za tu dalekou cestu. Naši malí i velcí „koňáci“ denně koně čistili, vodili je a s odvahou se na nich vozili. Nezalekli se ani lopaty, vidlí a koleček - uklízet je také potřeba. Projeli jsme se taky bryčkou a stihli i bohatý program mimo stájí a jízdáren - bazén, minizoo s vlastnoručním krmením zvířat všeho druhu, sportovní a výtvarné odpoledne, filmový večer, táborák atd. atd.

Je skvělé, že můžeme tohle všechno prožívat, a že tak máme zase na co vzpomínat. Děkujeme všem, kdo nám pomáhají takové akce pořádat, a děkujeme všem dobrovolníkům - asistentům, kteří se o naše děti a mládežníky starají, letos jimi byli: František Štěbra, David a Barbora Kubešovi, Václav a Radka Pechkovi, Tomáš Baxa, Kristýna Foltýnová, Romana Morávková a Lenka Barunka Chudárková.
 

Děkujeme našim podporovatelům činnosti, a zvlášť Zlínskému kraji, který z Programu na podporu sociálně zdravotních aktivit podpořil tuto akci Handicap Zlín v sedle finanční dotací

Zvětšit