Koně 2015 - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Koně

Koně 2015

29. 5. 2015

... „mezi Nebem a Zemí“


Na konci května se stalo skutečností to, na co jsme se dlouho těšili. Jednak, že budeme zase týden spolu, ale hlavně, že to bude v koňském sedle!  Útočištěm nám byl horský hotel Antarik a o koně se nám starali kamarádi z Hucul Clubu Francova Lhota. Každý den jsme dopoledne cvičili na koních. Naši siláci asistenti pomáhali všem nahoru do sedel a za madla. Děkujeme jim za tuto - a všechnu další pomoc! Ježdění na koních je úžasný pocit; nejdřív máte trochu strach, ale po chvilce si to užíváte. Nemyslete si, je to pořádná výška, když jste nahoře... A ještě u toho máte cvičit, když se to s vámi tak houpá… správně dýchat, ještě se usmívat… Zespoda to vypadá jednodušeji.

Když jsme nebyli zrovna u koní, tak se pořád něco hrálo, nebo malovalo nebo se zpívalo. Nejvíc jsme se nasmáli u závodů v pojídání Antarické vánočky, u scénky s Vozembouchem a Kubrtem, vyřádili se při diskotéce, nemohl chybět táborák, florbalový turnaj, spousta her na hřišti, promítání…

Na Antariku mají motto: „mezi Nebem a Zemí“. Je to přesné, protože jste v úplném klidu, uprostřed lesa, na konci světa, bez aut… navíc s koňmi! Takže co víc si přát!
Díky všem, kdo jste tam byli.
Kačka Chudárková

---

Pořadatel akce děkuje finančním partnerům akce, zejména Zlínskému kraji statutárnímu městu Zlín a Pekárně VEKA ze Štípy.            
Děkujeme i všem z Hucul Clubu, z horské chaty Antarik a všem našim šikovným asistentům: Lidušce Sedláčkové, Lucince Strojilové, Kačes Faltusové, Kice Zábojníkové, Márii Kováčové, Hance Vlčkové, Barunce Chudárkové, Fanymu Štěbrovi, Jaromíru Mokrošovi, Kájovi Vondráčkovi a Jirkovi Weinhönigovi.
 

Pár fotografií jsme umístili do příspěvku na Facebooku ZDE

 

Zvětšit