Handicap Zlín slavil 30! - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Ostatní

Handicap Zlín slavil 30!

18. 9. 2022

30 let, co měly smysl!

 

Handicap Zlín si připomínal třicet let od registrace stanov spolku! Sezvali jsme členstvo na naše oblíbené místo, na Reviku ve Vizovicích, postavili pár stánků, nachystali, co archív vydal na nástěnky, připravili něco k snědku, nafoukli pár balónků a víkendová oslava mohla začít.

Aby se nikdo nenudil, otevřeli jsme několik atrakcí jako projížďku na koních, skákací hrad, aquazorbing na bazéně, smyslú-plnou cestu, výtvarnou dílničku, zvukovou střelbu, fotokoutek, vzpomínkový koutek, hrátky zvané Handicapákoviny. Zazpívali jsme si, odvážní i tancovali. Nemohl chybět dort, přípitek, kdy Handicapu popřál, kdo chtěl, co chtěl, a pak dlouhé vzpomínání, povídání, promítání a také děkování. 

Jestli se oslava vydařila? I když bylo venku chladno, zahřáli jsme se pohodou a hlavně, celý de, kromě večera, kdy už jsmese schovali, nepršelo! Přitom v kuse pršelo týden před i týden po akci. Zázrak... A jak jsme se měli? Koukněte na fotky.

Děkujeme všem, kdo jste přijeli, všem kdo jste nám pomáhali, aby vše klaplo, kdo stavěl, boural, vozil, nosil…, pomáhal u atrakcí nebo u občerstvení, děkujeme Meggi a Bobovi Chochruňovým za koníky, Leničce Tesákové a kapele Stromy za zpívání a hraní, paní Landtové (Dorty Katka Zlín) za narozeninový dort, panu Přikrylovi a Davidovi Kubešovi (mj.) za fotky, Vlaďce Sieglové za kamínky, Ivetce Kadlčkové za jedinečný azyl na Revice, společnosti SubliProfi, s.r.o. za parádní bannery, Karlovi Šteflovi za zapůjčení aquazorbingu, společnosti RE/MAX Via za skákací hrad a Jirkovi Babáčkovi za pomoc s jeho čištěním a balením.

A Aleš Chudárek ze srdce poděkoval své rodině za mnohaletou výdrž a trpělivost, Lidušce Weinhönigové s rodinou za velkou pomoc (s oslavou i mimo ni), pak všem, kdo se podíleli na závěrečném video-daru a výleto-daru… a denně děkuje všem dalším, nejmenovaným, kdo kdy prošli branami Handicapu Zlín, a vydali pro naše klienty a členy „kus sebe“!

Mělo to smysl!

Foto z narozenin na FB ZDE

 

Zvětšit