Ha Ha Hippies - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Zimní pobyty

Ha Ha Hippies

28. 2. 2017

Květinové děti, mírové pochody, Woodstock, LSD (Legrace, Sníh, Dobrodrůžo)

 

Letos jsem se vypravil na svůj první zimní tábor s Handicapem Zlín a po zážitcích z něj to rozhodně nebude můj poslední… Kamarády z Handicapu, Handicapáky, znám z mnoha letních akcí, a proto bylo přivítání na Revice ve Vizovicích velké jako vždy. Od tohoto okamžiku se mezi námi postupně začne šířit pozitivní nálada a ta nás neopouští až do konce tábora. Jak by taky mohla, když jsme všichni SPOLU. A navíc nám, jako na správném „Zimáku“, napadla pěkná kupa sněhu. Revika je na kopci, a protože jsme se vybavili pěknou zásobou saní, bobů a dalších sjíždědel, všichni jsme měli o zábavu postaráno. Vystavěli jsme hned několik sjezdovek a svezli z kopce dolů úplně všechny „vozík-nevozík“!

„Jízda“ pokračovala i v dalších částech programu, to když jsme poznali členy skupiny HaHa Hippies, kteří nás zasvěcovali do různých „Hippies aktivit“. Stavěli jsme typické „VW - busíky“ jako vystřižené z doby květinových dětí - byly sice ze sněhu, ale barvami si s těmi opravdovými určitě nezadaly. Taky jsme uspořádali několik mírových pochodů, sbírali květy a uspořádali Woodstock, festival nadupaný hudbou, kostýmy i tancem!

Učili jsme se, jak být správní HaHa Hippies. Na konci každé takovéto hry jsme každý dostali jednu kytičku do čelenky. Na závěr jsme jich měli potřebné množství a mohli vstoupit mezi ostřílené Haha Hipísáky. Všem se to povedlo a tak jsme mohli pořádně slavit - diskotékou.

Tohle ale není ten hlavní důvod, proč na tábory jezdíme. Myslím, že ten hlavní důvod je spíš to, že můžeme prožít čas s úžasnými lidmi. Ať už je to pět dní, deset dní nebo třeba jen pár hodin. I po tak krátké době se nikomu nechce vracet do svých běžných životů.

Proto bych chtěl poděkovat všem, se kterými jsem mohl strávit skvělé prázdniny a všem, kteří se podíleli na jejich uskutečnění.

Filip Vlček


Děkujeme suprovým vedoucím a osobním asistentům - Kristýně Homolkové, Tonymu Sedláčkovi, Míši Slováčkové, Fanymu Štěbrovi, Lucii Štěbrové, Lukáši Tisoňovi, Patrikovi Tisoňovi, Haně Vlčkové, Kristýně Zábojníkové, Barunce Chudárkové a speciální díky patří Lidušce Sedláčkové!     

Fotky z akce najdete na našem Facebooku - ZDE

 

Zvětšit