Z návštěvní knihy, díl 2. - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Dobroděj

Z návštěvní knihy, díl 2.

15. 11. 2017

Slova, co zahřejí. Vypadá to, že Dobroděj má smyslMoc se nám tu líbí - příjemná atmosféra, obchůdek je krásně veden – a  co teprve personál, to je radost! Děkujeme Marcelce a Broňce.
Mikesková Jana, Mikesková Gabriela

Příjemný obchod, který se nezaměřuje na výdělek, protože zisk se daruje spolku na pomoc osobám s tělesným nebo mentálním postižením. Nevýhodou je jeho poloha, která je takříkajíc trochu z ruky. Paní prodavačka se své práci svědomitě věnuje, a to už jen proto, že každý den musí dojíždět autobusem. Sečteno podtrženo jde o chvályhodný nápad….
Riformato Marco, Livorno, Italia

Děkuji Vám, že velmi ochotně pomáháte vybrat potřebným zájemcům to, co by si ze svých malých důchodů nikdy nemohli dovolit koupit. Ať Vaše vstřícnost a laskavost přetrvá co nejdéle.
Trlida

Nejlepší obchůdek se super retro věcmi, které pomáhají dobré věci. Moc ráda sem chodím a těším se na hledání super úlovků! Doufám, že se obchůdku bude moc a moc dařit!
Nikki

Dobroděj je jako půda u babičky, kde jste se jako malí přehrabávali v přihrádkách starých skříní a objevovali zastrčené poklady, které jste si chtěli odnést domů. Každý si zde najde ten svůj a bude cítit, že kromě výhodné koupě udělal i dobrý skutek pro handicapované lidi. Rozhodně doufám, že si cestu k tomuto obchůdku najde více laskavých lidí.
Saša

Jsem velmi spokojená zákaznice. Vždy si z vystaveného zboží něco vyberu. Velmi oceňuji ochotné prodavačky a velký výběr různého zboží. Obzvláště jsou důležité takové obchůdky pro sociálně slabé občany a maminky na mateřské. K vašemu výročí zavedení prodejny vám přeji hodně úspěchů a spokojené zákazníky.
Raková

È molto ma molto bello, un'idea fantastica per persone malate e avete molte belle cose.
(Je to moc a moc pěkné, úžasný nápad pro lidi s postižením a máte moc pěkných věcí.)

Lucia Riformato, Elba

Dobroděj, to je náš čaroděj. Vyčaruje levné věcičky pro potřebné lidičky. Vždy nás zde vítají dvě krásné dušičky s otevřenými srdíčky.
S úctou a láskou Eva Polčáková

Zvětšit