Výsledky Tesco sbírky - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Benefice

Výsledky Tesco sbírky

19. 5. 2009

"Pomáhejte s námi"

 

Konečně můžeme shrnout výsledky sbírkově prezentační akce, kterou jsme pořádali ve spolupráci s hypermarketem TESCO Zlín a společnosti Procter & Gamble Czech Republic s.r.o. od loňského adventu do letošních velikonočních svátků.

HM TESCO Zlín prodával v rámci charitativní akce "Pomáhejte s námi" své čokoládové medaile s logem akce a podařilo se mu nashromáždit z tohoto prodeje celkem 15 395 Kč. Společnost Procter & Gamble Czech Republic s.r.o. věnovala 1 Kč z každého svého prodaného výrobku v průběhu loňského prosince z této prodejny. Celkem tak věnovali naší organizaci dalších 3 774 Kč. Obě tyto částky budou sloužit na podporu dopravních asistenčních služeb. Právě byly podepsány obě darovací smlouvy, a my i touto cestou oběma společnostem moc děkujeme.

Během tří předvánočních víkendů jsme před vstupem do HM TESCO prezentovali svou činnost, nabízeli naše výrobky a současně zde měli i sbírkovou kasičku. Z tohoto zde bylo pro naši další činnost, zejména pro rozvoj Klubu dětí a mládeže, shromážděno dalších celkem 34 562 Kč.

Velké poděkování patří jak vedení HM TESCO, dále Procter & Gamble Czech Republic s.r.o. a také všem, kteří se v našem prezentačním stánku vystřídali, aby "pozvedli hrdě nad hlavu vlajku Handicapu", aby povídali o našich aktivitách všem zájemcům z řad veřejnosti, kteří vyráběli v Dílnách pro Handicap krásné výrobky, zkrátka kteří si našli čas a přišli se srdcem na dlani pomoct:

Adam Atarsia, Marie Bačůvková, Dana Frýdková, Gabriela a Irena Gougelová, Jiřina Hladíková, Aleš a Lenka Chudárkovi, Zdeněk Janda, Gabriela Kloudová, Marek Krajča, Bronislava Kroulíková, Ludmila Mentlíková, Martin Mokroš, Kateřina Popelková, Ludmila a Martina Sedláčkovy, Helena a Vlaďka Sieglovy, Kateřina Strojilová, Veronika Švecová, Alena a Marcela Zubíkovy

 

Zvětšit