Výroční ples - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Benefice

Výroční ples

30. 3. 2012

Taneční parket pro všechny


V sobotu 24. března 2012 se uskutečnil historicky první ples o.s. „HANDICAP(?)“ Zlín, který byl zároveň i oslavou 20. narozenin organizace. Ještě než zmíníme podrobnosti o tomto výjimečném večeru, rádi bychom uveřejnili přehled partnerů, kteří se na úspěchu plesu podíleli - ZDE Chtěli jsme oslavit naše kulatiny, poděkovat všem, kteří nás za ta dlouhá léta podpořili a podporují – sponzorům, dobrovolníkům, současným i bývalým spolupracovníkům.

Plesu se zúčastnilo téměř 200 hostů, kteří ocenili bohatý program příjemnou atmosféru a pečlivou přípravu. „Tři předtančení různých žánrů, barmanská show, vše doplněno slavným zpěvákem a moderátorem Romanem Vojtkem se skutečně na plesech běžně nevidí…“ zněla jedna z pochvalných reakcí od Jana Huleji, který před léty ve sdružení vykonával civilní vojenskou službu.

Další účastnice plesu, maminka jednoho z klientů Handicapu Zuzana Kousalíková, ocenila, že se na parketě sešli lidé s postižením a také lidé bez něj a všichni se společně dobře bavili.
Dodáváme, že přesně to je mj. cílem veškerého našeho snažení, spojit všechny dohromady a umožnit jim vzájemně se poznávat a žít bez předsudků.

Všichni zúčastnění podali skvělé výkony, kromě výše zmíněných to byla hlavně kapela Marathonband v čele s Dušanem Mathonem, či elegantní páry z tanečního klubu Fortuna. Působivé bylo i vystoupení tanečnic z Belly dance Aphrodite, které naplnily sál karnevalovou atmosférou daleké Brazílie.
Snad šlo o důstojnou oslavu dvacátých narozenin našeho sdružení. Ohlasy na akci byly velké, skoro se "bojíme", jestli nebudeme muset akci podobného druhu uspořádat i příští rok...

 

Článek ze Zlínského deníku o plese - ZDE

Děkujeme partnerům akce:

Plakát

Zvětšit