Videodýchánek 2001 v číslech - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Další akce klubu

Videodýchánek 2001 v číslech

19. 10. 2001

Křížkujeme tikety, promítáme, klasika

 

Tato akce se konala už v pátek 19. října v kulturním domě BESEDA v Otrokovicích a nesešlo se nás nijak málo. I s rodiči nás mohlo být tak 120. Beseda praskala ve švech, všichni se tlačili u 15 magnetických tabulí, kde viselo 500 fotografií z posledního tábora.

S tužkou a objednávkovým listem každý obcházel tuto přehlídku a „křížkoval“ v něm, co si vybral. Nakonec si lidičky objednali skoro 800 fotek.

Že to není mnoho? Nedivte se, Vuki s Arťou totiž nachystali 20 „cédéček“ obsahujících všechno pohromadě, takže spousta z nás dala přednost právě této cestě vlastnictví „zhmotnělých vzpomínek na letní čas“. Ale už se zhasíná, takže rychle do křesel, začínáme promítat. Výše zmínění autoři uvádí videosestřih se stereo zvukem a spoustou efektů. Má to spád, nejednou zazní sálem smích, vzpomíná se, komentuje… Všechno je jako nadosah, a přece tak daleko. Ani se nenadějeme a je tady konec. I když jsme shlédli jenom hodinovou ukázku a druhá polovina nám zůstala vinou techniky utajena, 40-ti z nás to stačilo, aby si objednali kopii tohoto dílka.

Jenom škoda, že to tentokrát některým – a hlavně dětem z Domova, které s námi na táboře také byli - nevyšlo. Ale nebojte se nic, když nemůže Mohamed k hoře… a bude to „cobydup“. Tak zatím ahoj.

PS: Zvláštní poděkování patří společnosti FOTOGRAFIA Zlín, a .s. a zejména panu Milanu Přikrylovi, kteří nás - co se týká fotoprací a fotomateriálu - maximálně podporují.

 

Zvětšit