Úspěch na festivalu - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Další akce klubu

Úspěch na festivalu

17. 6. 2022

Odjíždíme domů s velmi zajímavou cenou! A nejen s tou na fotce

 

10.-11.6.2022 | Praha

I letos jsme byli účastníky Mental Power Prague Film Festivalu. Do 16. ročníku této akce jsme se přihlásili s filmem ,,Vyhnání z Ráje, aneb jak to bylo dál...“ a pro super atmosféru této super akce jsme si přijeli i osobně s celým Divokruhem, který v červnu film natočil. Ubytovaní jsme byli jako hvězdy ve tříhvězdičkovém hotelu na Žižkově, po červeném koberci se prošli v divadle Palace na Václavském náměstí, užili si filmové projekce a kde jsme si zažili také Galavečer. Napjatě jsme očekávali vyhlášení nejlepších, a k naší velké radosti si pro jednu z cen vyšli na podium. Adéla Gondíková nám předala ocenění za nejlepší mluvené slovo a odměnou nám je nejen plaketa a diplom, ale také jeden natáčecí den na vybraném českém hradě!

Festival byl jízda, navíc celá ve stylu květinových dětí a hippies, oblečením i náladou. Potkali jsme i známé osobnosti z televizní obrazovky. Fotili jsme se s tvářemi festivalu Terezou Voříškovou a Vojtou Kotkem, a taky s pány z Partičky Michalem Suchánkem, Geňou Genzerem a Michalem Novotným a dalšími

Mental Power Prague Film Festival je mezinárodní filmový festival (ne)herců s mentálním a kombinovaným postižením, jehož hlavní myšlenkou je vytvořit podmínky pro uměleckou seberealizaci lidí s postižení a umožnit všem zažít chvíle umělecké tvorby a posílit jejich místo ve společnosti. Organizátorem je HENDAVER, z.s., hlavním partnerem Národní rada osob se zdravotním postižením v ČR.

 

Zvětšit