Trochu jiná módní přehlídka - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Benefice

Trochu jiná módní přehlídka

12. 11. 2013

Děkujeme za dobrou vůli


Ve středu 20.11.2013 proběhla v Městském divadle ve Zlíně módní PŘEHLÍDKA DOBRÉ VŮLE. Tuto netradiční módní přehlídku, která měla za cíl podpořit dobročinný zlínský obchod Dobroděj, si nenechalo ujít asi 200 lidí. Na přehlídkovém mole byly nejdříve představeny variace z oděvů, které vybrala a zkombinovala z nabídky našeho Dobroděje módní návrhářka Vendula Šenkeříková. Druhá část večera pak patřila jejím svěžím a hravým autorským oděvům. Cílem akce bylo nejen zvýšit povědomí o existenci a fungování našeho charity shopu, ale také ukázat, že je možné v něm zakoupit kvalitní a pěkné věci.

Modely předvedli členové zlínského divadelního souboru, kteří se dobrovolně přihlásili. K vidění byli Eva Daňková, Markéta Kalužíková, Roman Blumaier, Marek Příkazký, Jana Drgová, Tomáš Červinek a Marie Vančurová. A byli výborní a energičtí - podle rozdávaných úsměvů si svou netradiční roli užili!

Svou novou píseň zazpívala mladá zlínská zpěvačka Tereza Kutrová. Večerem provedl moderátor Vlasťa Macík.

Modely sestavené z oděvů z obchodu Dobroděj budou nyní nejdéle do Vánoc vystaveny přímo v obchůdku a lidé si je mohou včetně doplňků pořídit doslova za pár korun. „Překvapilo nás, jak pěkné kombinace se návrhářce podařilo z charitního obchodu vybrat. Je ale pravdou, že hůře se vybíraly modely pro pány, chyběly zejména vhodné kalhoty. I tak se ale několik pěkných variant podařilo seskládat,“ komentovala přehlídku mluvčí divadla Veronika Jurčová.

Děkujeme všem protagonistům, vedení Městského divadla ve Zlíně partnerům vinotéce Wine Dietrichstein, firmě Baťa, Tiskárně Fryšták, rádiu Kiss Publikum a hlavnímu organizátorovi akce Zlínskému nočníku.

Máme radost ze všech, kdo jste přišli osobně na přehlídku i ze všech, kdo teprve do 42. budovy do Dobroděje zavítáte.

Fotogalerie z přehlídky - od I. Dostála a M. Plškové - ZDE, článeček uveřejnil www.zlin.cz.     
 

 

Zvětšit