Sbírka na vozidla - Handicap Zlín

Sbírka na vozidla

 

Prosíme veřejnost o pomoc! Naše auta dosloužila. Dvacet let každodenního provozu se notně podepsalo na technickém stavu našeho vozového parku. Renault Kangoo už nebylo možné za přijatelnou cenu opravit - a tak skončil svou pouť nadobro. Druhé z vozidel, které musíme vyměnit, je VW Transporter, na kterém je opravené už snad úplně všechno. Na tachometru mu svítí bezmála půl miliónu kilometrů a je jen otázkou času, kdy doslouží i on.

Nejenže musíme koupit samotné vozy, my je musíme nechat ještě speciálně upravit k bezpečné jízdě vozíčkářů. Nájezdová rampa a nezbytné kotvení ortopedických vozíků stojí na každé z aut cca 200 tisíc Kč.

Na Zlínsku přepravujeme imobilní osoby do zaměstnání, seniory k lékařům a děti do speciálních školských zařízení. A protože často cestujeme s našimi dětmi anebo s našimi zrakově postiženými sportovci po vlastech moravských i českých, pomohou nám nová auta i na našich pobytových akcích, zájezdech a turnajích. Více o Dopravních službách najdete ZDE.

Pokud by bylo ve Vašich silách pomoci nám věnováním finančního příspěvku na pořízení a úpravy našich vozidel, budeme Vám moc vděční.

Možnosti Vaší přímé podpory:
-  přes portál DARUJSPRAVNE.CZ (platební kartou / Google Pay / bankovním převodem - a to jednorázově nebo pravidelně) - ZDE
-  na
Darujme.cz (platební kartou / On-line převodem PayU / Google Pay / bankovním převodem - a to jednorázově nebo pravidelně) - ZDE
-  bankovním převodem na náš sbírkový transparentní účet č. 2531036001/5500 - ZDE
-  nebo věnováním vozidla dodávkového typu, které na tom bude o poznání lépe, než jsou nyní ta naše.

Potvrzení o poukázání daru Vám samozřejmě rádi na vyžádání vystavíme.
S Vámi to dokážeme, děkujeme Vám!

 

Zvětšit