Rachna kachna - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Benefice

Rachna kachna

2. 10. 2013

Originální, úspěšná, pomáhající ...


... taková byla akce "Rachna kachna 2013", která vyvrcholila předáním šeku na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v neděli 22. září 2013. Akci inicioval fanklub zlínského hokeje v zastoupení Radka Pobudy. Šek na 51.010 korun převzal ředitel Handicapu Zlín Aleš Chudárek. Zlínský fanklub získal peníze v dražbě za reprezentační dres Karla Rachůnka, který před dvěma lety zahynul při leteckém neštěstí u ruské Jaroslavle. Pomoci se rozhodli rovněž hráči extraligového týmu, kteří vybrali mezi sebou částku 20.000 korun.

Článek z akce IDNES.
 

Marketingově akci vedla společnost Firestarter s.r.o. a díky tomuto kreativnímu spojení se podařilo na serveru Aukro.cz vydražit během jednoho týdne šest položek přímo spjatých se jménem Karel Rachůnek za celkovou částku 51.010,- Kč. Dražila se šála, puk a dresy, přičemž nejvíce žádaný byl dres Karla Rachůnka ze série Euro Hockey tour s vlastnoručními podpisy hráčů reprezentačního týmu. Za ten zaplatil šťastný dražitel částku 40.700 Kč!

Během nedělního utkání diváci viděli na stadionu videoklip k písničce Život vyhrává, kterou nazpíval Jiří Koběrský, a která vznikla speciálně k této události. Vzdává holt nejen zemřelému Karlu Rachůnkovi, ale i všem ostatním 44 obětem leteckého neštěstí.

Více, včetně fotografií, informací najdete na facebooku.

Nazávěr dodáváme naše velké poděkování HFC Zlín, samotným hokejistům A mužstva PSG Zlín, všem zúčastněným dobročinné aukce a všem partnerům za podporu našeho Klubu dětí a mládeže! Mámeobrovskou radost! Jste skvělí! 

Zvětšit