Pozvánka na 25. Videosetkání - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Pozvánky

Pozvánka na 25. Videosetkání

15. 2. 2024

Přijďťe za námi na premiéry třech filmů do zlínského GAC.


Handicap Zlín zve všechny příznivce na další, už 25. ročník, Videosetkání. Nebudeme promítat jako vždy filmy dva, ale premiéru zažijí hned filmy tři, takže se připravte na filmový maratón. Filmy z NeSkutečného zájezdu a ze středověkého tábora Boj o trůn sestříhal Filip Komínek a o film z Trollího tábora se střihačsky a zvukově postaral Cyril Cettl.

Pokud jste si zvykli za ta léta na páteční termíny, pozor, tentokrát se uvidíme v sobotu, konkrétně 16. března 2024! Přijďte s předstihem, program je nabitý, s akademickými čtvrthodinkami nepočítejte. Punc akci dává parádní místo konání, opět nás pod svá ochranná křídla vzalo multikino Golden Apple Cinema. Děkujeme! Takže žádné podomácké promítání, ale obraz a zvuk jak víno a pohodlí sedaček zajištěno. Prosíme všechny vozíčkáře, kteří to zvládnou, o přesednutí do sedadel před zahájením akce. Děkujeme za pochopení.

Videosetkání není určeno jenom pro táborníky, „zájezďáky“, asistenty a vedoucí, příbuzné, kamarády a naše podporovatele, ale také pro naše fanoušky z řad veřejnosti. Na místě budou tradičně ke koupi DVD ze všech promítaných akcí, takže si budou moci sběratelé filmů a fotek z našich táborů a zájezdů rozšířit své sbírky. Pokud si nebudete chtít nechat nic utéct a odsedíte si celý program, nezapomeňte si s sebou přibalit oběd v podobě pořádné svačiny.
Vstupné dobrovolné.

Program:

  9,30 – 10,00    otevření sálu, objednávky filmů a fotek na DVD
10,00 – 11,00    NeSkutečný zájezd
11,00 – 11,15    přestávka (objednávky)
11,15 – 12,30    Trollí tábor
12,30 – 13,00    přestávka, rychlo-oběd (objednávky)
13,00 – 14,15    Boj o trůn - středověký tábor

 

Zvětšit
Zvětšit