Noční běhy podpořily Handicap - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Benefice

Noční běhy podpořily Handicap

30. 9. 2022

Dětská radost z běhu je úžasná...


Od dubna po září se běhalo pro Handicap Zlín v rámci tzv. Rodinných charitativních běhů.

"Předskakovaly“ pět závodů v seriálu Nočních běhů 2022. Pořadatel akce, Běhy Zlín, z.s. je organizoval v Kroměříži, v Rožnově, na Rusavě, v Holešově a pod hradem v Malenovicích. Všude tam jsme pomáhali s registrací závodníků a mnohdy i přiložili nejednu ruku k dílu při kdejakém chystání „velkých“ běhů.

Odměnou nám byla radost malých i velkých „sportovců“, když zdárně doběhli do cíle a na krku jim visela perníková medaile. Mnohdy se na tratích objevovaly kočárky, a třeba i běžci s pejsky. Délka tratí rodinných běhů byla vždy zhruba kilometr. Vítězem se stal každý, kdo se zúčastnil a také Handicap Zlín, protože se o nás zase trochu mluvilo, a to je dobře, a navíc výtěžky všech pěti Charitativních rodinných běhů ze startovného putovaly právě k nám. Celkem dosáhly výše krásných 23.000 Kč.

Děkujeme pořadatelům, našim novým kamarádům z Běhy Zlín, z.s., že si jako příjemce výtěžku vybrali právě nás, také děkujeme všem, kdo rodinné běhy běželi a děkujeme i všem „našim“, kdo dobrovolničili: Miroslav a Jana Kasáčkovi, Barbora Vyoralová, David Kubeš, Romana Morávková, Ludmila a Jiří Weinhönigovi, Antonín Sedláček, František Štěbra, Kristýna Foltýnová.

Noční běhy na FB - ZDE

 

Zvětšit