Nejblíž ke středu mířil Milan Hradil - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Sportovní klub

Nejblíž ke středu mířil Milan Hradil

15. 4. 2017

... jak se podařil už pátý ročník "Kruhů"?

V sobotu 8. dubna 2017 se uskutečnil 5. ročník turnaje v simulované zvukové střelbě Zlínské kruhy. Turnaj uspořádal oddíl zrakově postižených sportovců SK Handicap Zlín ve spolupráci s OO SONS Zlín. Do Zlína přijeli zrakově postižení sportovci z Lovosic, Plzně, Prahy, Brna, Kyjova, Přerova a Olomouce; domácí střelci doplnili celkový počet účastníků na 33. Pod vedením hlavního rozhodčího Petra Zemana u střelby pomáhali Dalibor Otáhal, Zdeněk Peprník, Richard Fišer a Stanislav Malíšek, o občerstvení se postaraly Lidka Mikeštíková a Helena Hradilová.

  • V soutěži zrakově postižených žen zvítězila Martina Kristlová z Tandemu Brno výkonem 183 bodů před Evou Macháčkovou  z SK Handicap Zlín (180 b.) a Stanislavou Bartoníkovou z TJ Jiskra Kyjov (174 b.).
  • Soutěž zrakově postižených mužů vyhrál domácí Milan Hradil (189 b.) před Markem Šimíčkem z Baníku Ostrava (186 b.) a Pavlem Gutem z TJ Jiskra Kyjov (186b.).
  • V kategorii OPEN zvítězil Tomáš Trnka ze ZORY Praha (185 b.) před Stanislavem Malíškem z SK Handicap Zlín (185 b.) a Tomášem Zemanem ze ZORY Praha(172 b.).

Milan Hradil se stal absolutním vítězem turnaje a získal putovní pohár věnovaný Mgr. Alenou Gajdůškovou.

Velké poděkování patří všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na organizaci turnaje, Oblastní odbočce SONS Vsetín za zapůjčení střelnice a sponzorům, kteří darovali ceny pro vítěze a občerstvení.

Děkujeme také partnerům turnaje: Pivovar ZLÍNSKÝ ŠVEC Malenovice, Fatra, a.s. Napajedla, Kovárna VIVA, a.s. Zlín, Pekárna VEKA, s. r. o. Štípa, Pekařství a cukrářství Kolář, Pekařství Polanský.     

 

Zvětšit