Mušketýrský tábor - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Letní tábory

Mušketýrský tábor

19. 8. 2016

Jeden za všechny! Všichni za jednoho!

 

V duchu tohoto známého hesla se neslo nedávných deset srpnových dní na Revice ve Vizovicích, kde Handicap Zlín prožil další ze svých letních integračních táborů.

Bojovali jsme společně po boku tří mušketýrů proti kardinálovu vojsku, abychom si zasloužili ztracené Přívěsky královny Anny. Utkávali jsme se o Stříbrné Lilie, abychom tak získali privilegia od královny a nakonec osvobodili muže se železnou maskou... A bylo toho mnohem mnohem víc... Vzájemnost, Pohoda, Pomoc, Radost, Napětí, Zábava... DĚKUJEME! Vedoucím a asistentům za dobrou vůli a velké nasazení, doslova dnem i nocí, včetně zdolávání "morové rány".
 
Byli jimi Kristýnka Homolková, Gábi Kristová, David Kubeš, Romanka Morávková, Martin Pavlík, Tony Sedláček, Lukáš Tisoň, Patrik Tisoň, Anička Vajdáková, Filip Váňa, Hanka Vlčková, Jiří Weinhönig, Majk Zubík; dále děkujeme naší úžasné zdravušce Barunce Chudárkové a skvělé programové vedoucí a režisérce Lidušce Sedláčkové. Děkujeme jednorázové výpomoci při nebo před táborem Fanymu a Lucince Štěbrovým, Tomíkovi Seiferovi, Míši Slováčkové, Kájovi Vondráčkovi, Olšákovi Pastorčákovi, Šídlovi Zapletalovi, Chicovi Hlavicovi a dalším.

Děkujeme za velkou pomoc také Divadlu Hvozdná, 18. skautskému oddílu, DDM Sluníčku Otrokovice, mamince Homolkové a Marušce Štěbrové, kamarádům ze Zlín Film festivalu včele s Martinem Pášmou a pak všem nejmenovaným přátelům a finanční a materiálním podporovatelům Klubu dětí a mládeže!    
 

Fotogalerii toho, jak hezky jsme se měli najdete na našem Facebooku ZDE

Videoklip z Mušketýrského tábora na You Tube - ZDE

 

 

Zvětšit