Medailová žeň z Mistrovství ČR - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Sportovní klub

Medailová žeň z Mistrovství ČR

21. 11. 2019

Z Lovosic si naši odvážejí 4 zlaté, 4 stříbrné a 1 bronzovou "placku". Gratulujeme!

Dne 9. listopadu 2019 se v Lovosicích uskutečnilo Mistrovství České republiky ve zvukové střelbě zrakově postižených sportovců, které z pohledu Handicapu Zlín skončilo velmi úspěšně. Soutěžilo se ve dvou disciplínách - střelbě z pistole a střelbě z pušky; za SK Handicap Zlín nastoupilo pět střelců a výprava to byla veleúspěšná. Každý z nich si odnesl nejméně jednu medaili a celkem seskládali solidní kolekci: 4 zlaté, 4 stříbrné a 1 bronzovou "placku".

Vzhledem k výborným výkonům v průběhu celého roku byla největší favoritkou ve střelbě z pistole naše Eva Macháčková a svoji dominanci potvrdila. Výkonem 180 bodů vybojovala mistrovský titul před T. Přikrylovou a Z. Duchoňovou (obě 175 b.). V soutěži smíšených dvojic ve střelbě z pistole obsadila Eva Macháčková společně se Zdeňkem Hradilem 2. místo (351 b.) za dvojicí T. Přikrylová – P. David (352 b.). V kategorii Ostatní ve střelbě z pistole zvítězil zlínský střelec Radomír Váňa (175 b.) před střelci TJ Zora Praha T. Trnkou a H. Petrášovou (oba 163 b.).

Ve střelbě z pušky v soutěži žen zvítězila opět Eva Macháčková (95 b.) a stříbro si odnesla naše Helena Hradilová (93 b.). V soutěži mužů vybojoval zlínský borec Milan Hradil také stříbrnou medaili. V soutěži dvojic obsadily obě naše dvě dvojice první místo; až v rozstřelu mistrovský titul vybojovala dvojice Helena Hradilová - Milan Hradil před dvojicí Eva Macháčková - Zdeněk Hradil (186 b.). V kategorii Ostatní vybojoval pro Handicap Zlín bronzovou medaili Radomír Váňa (93 b.).

GRATULUJEME k titulům a medailím a děkujeme za skvělou reprezentaci! Handicap Zlín je na vás pyšný!

 

Zvětšit