Kuličkiáda - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Další akce klubu

Kuličkiáda

6. 5. 2000

O kouzelnou duhovku

 

Tu květnovou neděli nás sluníčko probudilo svými kouzelnými paprsky do překrásného, téměř letního dne. Již od rána nás lákalo ven. A tak se 25 dětí a 6 dospěláků rozhodlo zasoutěžit si o kouzelnou duhovku.

A že to nebylo jednoduché! Soutěžící dvojice před sebou od startu až do cíle dlouhé trati musely koulet malou kuličku. A ještě ke všemu je na trati čekalo šest obtížných úkolů. No posuďte sami.

Prvním úkolem byl náročný slalom. Poté se u Prioru házela kulička do nádoby a odtud soutěžící kouleli kuličku podchodem ke třetímu úkolu, kterým bylo cvrnkání kuličky kolem kuželky. U zámku si dvojice vyzkoušely jaké to je, když jeden nevidí a druhý ho naviguje. Potom už jen zbývalo "dokoulet se" k altánku a tam se mistrovským šťouchem trefit do cílové branky. A protože se to všem povedlo, mohlo nastat velké udílení diplomů, malých dobrůtek a hlavně ,,kouzelných duhovek", které každému splní jedno přání. Věřte nebo ne, alespoň mně splnila.

Ti nejvytrvalejší hráči se s námi poté přesunuli k důlku, kde jsme si zahráli kuličky, jako z dob Pepíčka Lady. Jsem ráda, že se nás sešlo tolik a že jsme se tak bavili.

Radka Strixie Suchánková

Zvětšit