Kuličkiáda - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Další akce klubu

Kuličkiáda

15. 5. 2009

... a nejen ta

 

15.5.2009 jsme uspořádali další z turnajů v nejtypičtější jarní hře, kde jsou hlavním sportovním náčiním klasické kuličky. A protože se akce zúčastnili i rodiče, kteří se uměli vrátit do dětských let, bylo hned zábavy dvojnásob.

Házelo se jednou kuličkou, třemi kuličkami najednou, docvrnkávalo klasicky i profesionálně, vozíky ani berličky nebyly překážkou. Napětí střídaly salvy smíchu, to když se akce chopili dospělí. Někdy byli opravdu "jako malé děti".

Po skončení turnaje, kde nešlo ani tolik o vítěze, proto jejich jména neuvádíme, jsme se přesunuli na "anglický trávník" a rozjeli zápas v kroketu. Byla to pro všechny úplně nová zkušenost, ale každý si i s dřevěnými míčky a speciálními holemi nakonec poradil a připravenou dráhu projel.

Další cesta vedla do Handicapu, kde už nás čekalo občerstvení, ale hlavně kreslící čtvrtky a pastelky. Už v poklidné atmosféře jsme při hudbě povídali a malovali a povídali a malovali... Po chvilce byly na světě první příspěvky do soutěže "HANDICAP(?)" Zlín mýma očima. Nakonec nechyběly samozřejmě ani diplomy, odměny a pro každého "kouzelná kulička" na památku. Ani nám nepřišlo, že už je osm večer a my jsme spolu pátou hodinu.

 

Zvětšit