Koně 2000 - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Koně

Koně 2000

30. 5. 2000

Fred nás zase všechny pochytal

 

Chcete vědět, co lze zažít na konících v Koryčanech - tak poslouchejte! Letos se vydala na koníky osvědčená sestava ostřílených žokejů, obohacená o několik nových dětí, vedoucích a babičku.

Ježdění v sedle zvládli všichni na výbornou - kdeže loňské obavy jsou. Na to, že byl květen, vládlo hodně teplé slunečné počasí a tak se jezdilo každý den. Samozřejmě, že nesměla chybět ani prohlídka stájí. Protože si tentokrát měl každý přivést pro koníky proviant (suchý chléb) už z domu, způsobili jsme ve stájích pak spoustu veselí a vzruchu. I tentokrát nám Fred předvedl, co všechno své koníky naučil - na povely klekni, lehni, ustupuj stranou atd. poslouchali na slovo (pardon - na pamlsek). Když potom vzal ještě do ruky laso a roztočil smyčku nad hlavou, málokdo z našich kamarádů, kteří běželi jako návnada, mu unikli.

V Koryčanech lze zažít ještě i spoustu dalšího - tentokrát byly hodně veselé rozcvičky, príma byly zápasy plážového volejbalu na rozpáleném písku, ve vesnici proběhla orientační hra Šipkovaná zakončená v parku, kde pak byla přichystána spousta dalších her. Hry zaplňovaly i další volné chvíle - Poletucha, Maxipexeso, Bingo, Petanka; vedoucí jednou v noci dokonce objevili a prozkoumali temné starodávné stavení... ale o tom pssst.

Poslední dny patřily tradičně táboráku a závěrečné diskotéce s udílením cen a diplomů. Dokonce byla zjevena ze záře zapadajícího slunce obrovská dvoukilová čokoláda Milénium 2000 a to za velmi sterilních podmínek - jejda, to byla mlaskačka (děkujeme sponzorovi).

... a tak se poslední slunečný den loučíme s koníky a kamarády ze stájí, nasedáme do autobusu a s písničkou na rtu se vracíme domů. U autobusu pak některým ukápla i slzička - všichni si slibujeme, že příští rok zase!

 

Zvětšit