Koncert pro Karla - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Benefice

Koncert pro Karla

4. 11. 2011

Výtěžek navýšila Nadace Divoké husy


V pátek 4.11.11 slavili svůj „svátek“ společně se všemi přítomnými Karly také všichni, kterým byl věnován benefiční koncert občanského sdružení „HANDICAP“ Zlín. Akce byla oslavou a díkem všem pracovníkům, dobrovolníkům a podporovatelům této neziskové organizace.
Bez nároku na honorář vystoupili protestsongový zpěvák Ziggy Horváth, folkrocková kapela PASS a pouliční etnobigbeatová kapela Mirečovi Sekerášé.

Koncert pro Karla se konal na Čepkově v Masters of Rock Café a ti, kteří přišli, rozhodně nelitovali.  Atmosféra byla skvělá. Děkujeme účinkujícím, že ze sebe vydali to nejlepší.
Akce měla i benefiční rozměr. Výtěžek ve výši 60 143 Kč bude použit na zajištění sociálních služeb sdružení "HANDICAP" Zlín (tzn. na osobní asistenci vozíčkářům, dopravní služby pro imobilní a klub dětí a mládeže). Výtěžek akce navíc znásobí svým nadačním příspěvkem ve výši 60 000 Kč Nadace Divoké husy a poputuje na koupi vozidla dopravních služeb o.s. "HANDICAP" Zlín.

Nebyli jste na koncertě a mrzí Vás, že jste nemohli o.s. „HANDICAP“ Zlín podpořit? Není nic ztraceno! Více než 130 členů tohoto sdružení můžete podpořit zasláním dárcovské textové zprávy ve tvaru DMS KLIKA na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč a „HANDICAP“ Zlín obdrží 27 Kč. Službu zajišťuje Fórum dárců.

Plakát

Děkujeme všem partnerům akce.

 

 

Zvětšit