Koncert pro Handicap 2006 - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Benefice

Koncert pro Handicap 2006

30. 11. 2006

Vašo Patejdl - Bohuš Matuš - Heidi Janků

 

Koncert pro Handicap, který se konal 23.11.2006 ve zlínském Velkém kině, stál hodně nervů behem příprav a hledání cest, jak se akce podobného druhu vlastně dělají. Naštěstí se sešlo více důležitých věcí najednou tak, jak mělo a my můžeme být spokojení. Našli jsme ochotné a obětavé lidi do přípravného týmu, našli jsme i štědré podporovatele a sponzory, oslovili jsme skvělé protagonisty, kteří to na pódiu pěkně rozjeli, takže co si víc přát. Navíc program obohatili kromě plánovaných vystoupení dětí, i někteří jejich mladí kamarádí, kteří se neudrželi a vlétli na parket také, aby si i oni s našimi hvězdami zazpívali a zatančili. To nenaplánujete. Skvělé bylo, že to žádného ze zpěváků nerozhodilo a s úsměvy zpívali, jako by nic. O to bezprostřednější a pohodovější vládla nálada.

Akce byla určena jak pro naše členy, klienty a podporovatele, tak pro veřejnost. Součástí večera byla také prezentační výstava fotografií a krátké promítání z činnosti. Koncert Vašo Patejdla, Bohuše Matuše a Heidi Janků přinesl krásný kulturní zážitek. I něco víc. Stal se nám příležitostí dalšího zviditelnění obecně prospěšných aktivit sdružení, prostorem k ocenění dlouholetých partnerů organizace a protože šlo o benefiční akci, tak také cestou k dalšímu dofinancování naší činnosti. S přispěním všech partnerů, které uvádíme níže, a příjmu ze vstupného se podařilo sdružit výtěžek akce v celkové výši 68.400 Kč. Tyto prostředky byly uloženy na sbírkový účet a budou použity na další činnost středisek organizace.

S produkcí nám pomáhala laskavá Iva Janálová, slovem provázel Dalibor Dědek. Děkujeme oběma a zvlášť také všem dobrovolníkům, kteří nám s koncertem pomáhali.
A děkujeme všem, kteří jakkoli přispěli svým dílem k úspěchu této akce.

Zvětšit