Každý týden v koňském hřbetě - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Další akce klubu

Každý týden v koňském hřbetě

21. 9. 2007

Klidně přijďte mezi nás


Kousek za Zlínem, za hradbou lesů na kouzelném přitom skrytém místě se nám týden co týden naskytuje možnost vidět svět alespoň na chvilku z koňského hřbetu, příležitost chvilku se vidět, pohrát si a zacvičit. Možná byste řekli, že tím místem jsou naše známé Koryčany, ba ne!

Fordem a často i dalšími vozidly odjíždíme každou středu se skupinkou nadšenců do nedalekých Březůvek. Tam už na nás čekají připravení koníci a útulná klubovna, kde si dobu čekání zpříjemňujeme všemožnými hrátkami a oblíbeným teplým ovocným čajem. Každý cvičí tak půl hodinky, ti nejzdatnější dokonce chvilku i klusají. Ale o moc důležitější je pocítit to kouzlo houpavých kroků, pohladit si ta milá stvoření. Nikdy nechybí závěrečné populární krmení koní a povídání si. Prostě príma odpoledne. Máte rádi koníky? Informujte se u Aleše a přijďte mezi nás!

Jana Kochtová


P.S.:. Velký dík patří místním koňákům Michalovi Hlavičkovi a Danovi a Lence Hájkovým, kteří jsou na nás moc hodní!

P.S.  2: Už jsme za těch "X" let vystřídali více míst, kde jsme jezdili takto vždycky na jaro a na podzim po mnoho měsíců trávit fajn odpoledne. Kromě zmíněného táborového areálu před Březůvkami Ikária to byla také jízdárna v Březůvkách, jízdárnu u Bubu baru v Jaroslavicích a dlouho jsme jezdili i za koníky do stájí v Kostelci.

Zvětšit