Na?e projekty

 

Facebook
Co jsou DS


Představujeme Dopravní služby
   
Handicap Zlín | 3.1.2018 | ... Co je DA


Ze všech činností organizace je pro veřejnost asi nejvíce známou speciální přeprava imobilních osob. Bystrým očím pozorovatele dění ve zlínském regionu jistě neunikl minimálně jeden ze tří vozů, kterými sdružení přepravuje na požádání naše spoluobčany se zdravotním postižením. Především vozíčkáři oceňují výhodu možnosti převozu takzvaně "ode dveří ke dveřím", stejně jako přítomnost a pomoc asistenta, který je během převozu zdravotně postiženým k dispozici. Automobily, které jsou speciálně upravené pro tento druh přepravy nájezdovými plošinami a kotvícím systémem, umožňují, aby vozíčkář nemusel ze svého vozíku do vozu složitě přesedat a aby seděl s jistotou na svém vozíku i během přepravy.

Tato služba umožňuje denní kontakt dospělých klientů s jejich pracovištěm a u dětí pak přepravu do předškolních zařízení, do běžných či speciálních škol a také do rehabilitačního stacionáře. Nepravidelnými klienty je služba využívána při přepravě za kulturou, úřady, do zdravotnických zařízení atp.

Ročně učiní pracovníci dopravních služeb tisíce převozů a najezdí přitom řádově desetitisíce kilometrů. V současnosti propojuje spolek dopravními službami centrum města Zlína s jeho místními částmi a městy jako jsou Malenovice, Štípa, Otrokovice, Vizovice, Slušovice aj. Tuto ojedinělou službu může našemu regionu závidět mnoho měst.

Přepravní řád Dopravních služeb je ke stažení (.pdf) - ZDE

Sazebník úhrad naleznete (.pdf) - ZDE

DISPEČINK (8.00 - 14,30 h.): tel: 577 211 475, 605 546 679.

Informační leták o Dopravních službách (.pdf) ZDE

Dopravní služby podporuje zejména statutární město Zlín:
Děkujeme za podporu.

Přečteno: 4786x (naposledy 27.11.2022 v 23:36) | Číst článek


PŘEPRAVA PRO SENIORY A IMOBILNÍ
   
HANDICAP Zlín | 16.3.2016 | ... Co jsou DS


Nepotřebuje Váš dědeček nebo babička přepravit za lékařem, na úřady nebo za nákupy? Jste vozíčkář nebo člověk se zdravotním postižením a potřebujete se ve Zlíně a po Zlínsku někam dopravit? Zavolejte na náš dispečink, objednejte se a naši řidiči Vás dopraví takzvaně "ode dveří ke dvěřím". Pokud byste potřebovali i asistenci, řekněte

Přečteno: 3001x (naposledy 28.11.2022 v 15:53) | Číst článek

Počet článků v této kategorii: 2
Celkový počet článků: 856

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!