Na?e projekty

 

Facebook
Dobrodějovy aktuality


Dobroděj děkuje za 6. narozeniny
   
Handicap Zlín | 21.10.2018 | ... Dobrodějovy aktuality


Nedávné oslavy 6. výročí od založení našeho dobročinného obchodu Dobroděj se podařily. Její program naplnila tombola, krásný dort a bohaté občerstvení, promítání z činnosti Handicapu a tanečního vystoupení "našich" děvčat pod vedením Marie Oriany Vaněčkové. Ocenili jsme hlavní pracovnice


Dobroděje, Broňku Pešákovou a paní Marcelu Hrdou a zazpívali si za kytarového doprovodu pana Vlastimila Pešáka.

Děkujeme všem jmenovaným, také všem dobrovolníkům za velký úklid před oslavou i za pomoc při samotných narozeninách: Brázdilová Marie, Čeleďová Marie, Hrdý Miloslav, Matějková Pavlína, Majdlochová Marie, Novotná Pavlína, Londinová Marie, Londinová Silvie, Londinová Elena, Malotová Eva, Dostál Igor, Pešáková Alexandra, Pešáková Martina, Pešák Vlastimil, Pelikánová Marta.

Díky posíláme za poskytnuté občerstvení panu Valáškovi ze společnosti Makro a vedení společnosti Svoboda a Březík – pečivo s.r.o. a za věnování příspěvků do tomboly společnosti Continental Barum s.r.o.

A děkujeme hlavně Vám, našim dobrodějům, že do obchůdku chodíte. Bez Vás by nebylo co slavit! Přejeme Dobroději vše nejlepší do 7. roku života!

Přečteno: 908x (naposledy 26.6.2022 v 19:26)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!