Na?e projekty

 

Facebook
Kuželky, bowling a střelba


Milan Hradil vystřílel zlato
   
Helena Hradilová | 17.4.2017 | ... Kuželky, bowling a střelba


V sobotu 8. dubna 2017 se v prostorách Oblastní odbočky Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých Zlín uskutečnil 5. ročník turnaje v simulované zvukové střelbě ZLÍNSKÉ KRUHY. Turnaj uspořádal oddíl zrakově postižených sportovců SK Handicap Zlín ve spolupráci s OO SONS Zlín. Do Zlína přijeli zrakově postižení


sportovci z Lovosic, Plzně, Prahy, Brna, Kyjova, Přerova a Olomouce; domácí střelci doplnili celkový počet účastníků na 33. Každý soutěžící absolvoval 2x10 výstřelů - střílí se na počítačových trenažérech a soutěžící je na terč naváděn zvukem. Všichni střelci absolvovali soutěž s neprůhlednými brýlemi, aby byly zajištěny stejné podmínky.

Pod vedením hlavního rozhodčího Petra Zemana u střelby pomáhali Dalibor Otáhal, Zdeněk Peprník, Richard Fišer a Stanislav Malíšek, o občerstvení se postaraly Lidka Mikeštíková a Helena Hradilová. V soutěži zrakově postižených žen zvítězila Martina Kristlová z Tanemu Brno výkonem 183 bodů před Evou Macháčkovou z SK Handicap Zlín (180 b.) a Stanislavou Bartoníkovou z TJ Jiskra Kyjov (174 b.).

Soutěž zrakově postižených mužů vyhrál domácí Milan Hradil (189 b.) před Markem Šimíčkem z Baníku Ostrava (186 b.) a Pavlem Gutem z TJ Jiskra Kyjov (186b.).

V kategorii OPEN zvítězil Tomáš Trnka ze ZORY Praha (185 b.) před Stanislavem Malíškem z SK Handicap Zlín (185 b.) a Tomášem Zemanem ze ZORY Praha(172 b.).

Milan Hradil se stal absolutním vítězem turnaje a získal putovní pohár věnovaný Mgr. Alenou Gajdůškovou.

Velké poděkování patří všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na organizaci turnaje, Oblastní odbočce SONS Vsetín za zapůjčení střelnice a sponzorům, kteří darovali ceny pro vítěze a občerstvení.

Děkujeme také partnerům turnaje: Pivovar ZLÍNSKÝ ŠVEC Malenovice, Fatra, a.s. Napajedla, Kovárna VIVA, a.s. Zlín, Pekárna VEKA, s. r. o. Štípa, Pekařství a cukrářství Kolář, Pekařství Polanský.

Přečteno: 1560x (naposledy 29.11.2022 v 02:11)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!