Na?e projekty

 

Facebook
Kuželky, bowling a střelba


Zlínské kruhy 2016
   
Helena Hradilová | 21.4.2016 | ... Kuželky, bowling a střelba


V sobotu 16. dubna 2016 se v prostorách Oblastní odbočky Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých Zlín uskutečnil 3. ročník turnaje v simulované zvukové střelbě nazvaný ZLÍNSKÉ KRUHY. Turnaj


uspořádal oddíl zrakově postižených sportovců SK HANDICAP Zlín.

Do Zlína přijeli zrakově postižení sportovci z Lovosic, Prahy, Kyjova, Přerova a Olomouce. Spolu s domácími se turnaje zúčastnilo 27 sportovců. Každý soutěžící absolvoval 2x10 výstřelů. Střílelo se na počítačových trenažérech, kde je soutěžící na terč naváděn zvukem. Všichni střelci absolvují soutěž s neprůhlednými brýlemi, aby byly zajištěny stejné podmínky.

Pod vedením hlavního rozhodčího Petra Zemana u střelby pomáhali Lenka Zedková, Zdeněk Peprník a Stanislav Malíšek, o občerstvení se postaraly Alena Hejčová, Helena Hradilová a vypomohla i Lenka Zedková.

V soutěži zrakově postižených žen zvítězila Alena Hejčová z SK HANDICAP Zlín výkonem 168 bodů před Stanislavou Bartoníkovou z Jiskry Kyjov (166 b.) a Hanou Molitorisovou ze ZORY Praha (164 b.).

Soutěž zrakově postižených mužů vyhrál domácí Milan Hradil (192 b.) před svým bratrem Zdeňkem (183 b.) a Lukášem Lacinou z SK Olomouc SIGMA MŽ(174 B.). V kategorii OPEN zvítězil také zástupce domácího oddílu Stanislav Malíšek (185 b.) před Norbertem Barákem z ASK Lovosice (167 b.) a Miroslavem Machalou z Přerova (159 b.).

Milan Hradil se stal absolutním vítězem turnaje a získal putovní pohár věnovaný Mgr. Alenou Gajdůškovou.

Velké poděkování patří všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na organizaci turnaje, oddílu TJ ZORA Praha za zapůjčení střelnice a sponzorům, kteří věnovali ceny pro vítěze a občerstvení.

Turnaj podpořily firmy:
BRIMEX CZ, s.r.o. Zlín, Fatra, a.s. Napajedla, HP TRONIC Zlín, IGTt, a.s. Zlín, Kovárna VIVA, a.s. Zlín, MOLEDA, a.s. Štípa, Pekárna PENAM Zlín, Pekárna VEKA, s.r.o. Štípa, Pekařství a cukrářství KOLÁŘ, Pivovar ZLÍNSKÝ ŠVEC Malenovice.


Přečteno: 1844x (naposledy 29.11.2022 v 03:20)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!