Na?e projekty

 

Facebook
Kuželky, bowling a střelba


Pohár zůstal doma!
   
H. Hradilová | 15.4.2014 | ... Kuželky, bowling a střelba


V sobotu 5. dubna 2014 se v prostorách odbočky SONS ve Zlíně uskutečnil turnaj v simulované zvukové střelbě nazvaný ZLÍNSKÉ KRUHY, který pořádal náš oddíl zrakově postižených sportovců SK „HANDICAP“ Zlín. Záštitu nad turnajem převzala 1. místopředsedkyně Senátu ČR Mgr. Alena Gajdůšková.


Do Zlína přijeli zrakově postižení sportovci z Lovosic, Prahy, Kyjova a Olomouce. Soutěžící stříleli na počítačových trenažérech. Stejně jako u běžné střelby musejí mít jistou ruku, ale na rozdíl od ní jsou střelci naváděni do středu terče (namísto zraku) sluchem, a musejí dobře poslouchat do sluchátek vysílaný zvuk.

V kategorii zrakově postižených žen zvítězila Monika Krchovová (ZORA Praha) před našimi členkami Stanislavou Bartoníkovou a Helenou Hradilovou. V kategorii mužů zvítězil Milan Hradil (také SK „HANDICAP“ Zlín) před Josefem Hudečkem a Pavlem Gutem (oba JISKRA Kyjov). V kategorii OPEN zvítězil Jan Síla (ZORA Praha) před Norbertem Barákem (Lovosice) a Marií Gutovou (Kyjov).

Absolutním vítězem turnaje se stal Milan Hradil z pořádajícího oddílu; putovní pohár tedy zůstal ve Zlíně.

Za všechny zúčastněné sportovce děkujeme paní senátorce Aleně Gajdůškové za věnované ceny pro vítěze a podporu sportu zrakově postižených. Velké poděkování patří i všem, kteří nám pomáhali při organizaci turnaje, zejména Lence Zedkové, Ludmile Mikeštíkové, Petru Zemanovi, Zdeňku Peprníkovi a Stanislavu Malíškovi.

Helena Hradilová, předsedkyně oddílu.

Přečteno: 2514x (naposledy 29.11.2022 v 01:13)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!