Na?e projekty

 

Facebook
Benefiční akce


Děkujeme za dobrou vůli + foto z akce
   
Handicap Zlín | 12.11.2013 | ... Benefiční akce


Ve středu 20.11.2013 proběhla v Městském divadle ve Zlíně módní PŘEHLÍDKA DOBRÉ VŮLE. Na přehlídkovém mole byly nejdříve představeny variace z oděvů, které vybrala a nakombinovala z nabídky našeho Dobroděje módní návrhářka Vendula Šenkeříková. Druhá část večera


pak patřila jejím svěžím a hravým autorským oděvům. Cílem akce bylo nejen zvýšit povědomí o existenci a fungování našeho charity shopu, ale také ukázat, že je možné v něm zakoupit kvalitní a pěkné věci.

Modely předvedli členové zlínského divadelního souboru, kteří se dobrovolně přihlásili. K vidění byli Eva Daňková, Markéta Kalužíková, Roman Blumaier, Marek Příkazký, Jana Drgová, Tomáš Červinek a Marie Vančurová. A byli výborní a energičtí - podle rozdávaných úsměvů si svou netradiční roli užili!

Svou novou píseň zazpívala mladá zlínská zpěvačka Tereza Kutrová. Večerem provedl moderátor Vlasťa Macík. Děkujeme všem protagonistům, vedení Městského divadla ve Zlíně partnerům vinotéce Wine Dietrichstein, firmě Baťa, Tiskárně Fryšták, rádiu Kiss Publikum a hlavnímu organizátorovi akce Zlínskému nočníku včele s jeho šéfredaktorem Igorem Dostálem.

Máme radost ze všech, kdo jste přišli osobně na přehlídku i ze všech, kdo teprve do 42. budovy do Dobroděje zavítáte.

Fotogalerie z přehlídky - od I. Dostála a M. Plškové - ZDE
a od Pavla Petrušky na www.zlin.cz.

Přečteno: 2541x (naposledy 9.8.2022 v 00:52)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!