Na?e projekty

 

Facebook
Benefiční akce


Originální, úspěšná, pomáhající ...
   
http://hokej.zlin.cz | 2.10.2013 | ... Benefiční akce


Taková byla akce "Rachna kachna 2013", která vyvrcholila předáním šeku na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v neděli 22. září 2013. Vše vymyslel fanklub zlínského hokeje v zastoupení Radka Pobudy. Šek na 51.010 korun převzal ředitel zlínské neziskové organizace "Handicap(?)" Aleš Chudárek. Zlínský


fanklub získal peníze v dražbě za reprezentační dres Karla Rachůnka, který před dvěma lety zahynul při leteckém neštěstí u ruské Jaroslavle. Pomoci se rozhodli rovněž hráči extraligového týmu, kteří vybrali mezi sebou částku 20.000 korun.Marketingově poté celou akci vedla společnost Firestarter s.r.o. a díky tomuto kreativnímu spojení se podařilo na serveru Aukro.cz vydražit během jednoho týdne šest položek přímo spjatých se jménem Karel Rachůnek za celkovou částku 51.010,- Kč. Dražila se šála, puk a dresy, přičemž nejvíce žádaný byl dres Karla Rachůnka ze série Euro Hockey tour s vlastnoručními podpisy hráčů reprezentačního týmu. Za ten zaplatil šťastný dražitel částku 40.700 Kč!
Všechny peníze byly předány zlínské společnosti "Handicap(?)", která pomáhá tělesně postiženým. Šek z rukou zástupců HFC Zlín Radka Pobudy a Firestarter s.r.o. Petra Kopčila slavnostně převzal před nedělním extraligovým zápasem s Karlovými Vary ředitel "Handicap(?)" Aleš Chudárek. Vybrané peníze pomohou dětem s postižením.

Během nedělního utkání diváci viděli na stadionu videoklip k písničce Život vyhrává, kterou nazpíval Jiří Koběrský, a která vznikla speciálně k této události. Vzdává holt nejen zemřelému Karlu Rachůnkovi, ale i všem ostatním 44 obětem leteckého neštěstí.
Více informací najdete na www.rachnakachna2013.cz anebo na facebooku.

Zdroj - www.hokej.zlin.cz

A my dodáváme: Děkujeme HFC Zlín, samotným hokejistům A mužstva PSG Zlín, všem zúčastněným dobročinné aukce a všem partnerům za podporu našeho Klubu dětí a mládeže! MÁME OBROVSKOU RADOST! Jste skvělí! "HANDICAP(?)" Zlín

Přečteno: 2185x (naposledy 28.1.2022 v 04:13)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!