Na?e projekty

 

Facebook
Benefiční akce


Fotografie, výtěžek a díky za KONCERT
   
A. Chudárek | 13.6.2013 | ... Benefiční akce


Další Benefiční koncert pro HANDICAP je minulostí. Zůstane po něm množství krásných fotografií, bohatý výtěžek, ale hlavně doufejme dobrý pocit. I když by svádělo honosné prostředí Kongresového centra a naše obleky a garderóby k tomu, že by měla být atmosféra jaksi sešněrovaná, určitě se podařilo opět ji "odšněrovat" ať už vtipnými glosami (opět) neskutečného moderátora Martina Pášmy ,


bezprostředností "našeho zpěváka" Ondry Pobudy, nebo promítanými fotografiemi a filmem z činnosti. Výkony sólistů Leony Machálkové, Matěje Rupperta a Martina Chodúra si zaslouží uznání, souhra Filharmonie Bohuslava Martinů a kapely F-dur Jazzband obdiv. I letos jsme se mohli těšit z plných hlasů skvělé Zuzany Sapárové a charismatického Rolanda Hamaje. Určitě program osvěžilo vystoupení Hanny Tomanové na el. housle. Velký potlesk si odnesl Martin Hrtús - za odvahu i viditelnou snahu bojovat.

Pokud jste tam byli, děkujeme, že jste vykoupili placky našeho FANKLUBU, a že jste si našli čas a chuť nás podpořit. Děkujeme, pokud jste byli jakkoli zainteresovaní do příprav nebo samotného koncertu. Velké Díky směrujeme k partnerům akce!

Výtěžek akce se s přispěním všech vyšplhal ke krásné částce 80.770 Kč, a k němu musíme připojit výnos ze sbírkových pokladniček ve výši 11.352 Kč, které podpoří účastníky letních akcí Klubu děti a mládeže a také naše sociální služby.

Za naše klienty a členy Aleš Chudárek.

Fotografie z akce najdete zde :
- www.zlin.cz - zdroj: Pavel Petruška
- Radio Zlín - zdroj: Petr Mysliveček
- a přímo na našich stránkách - autoři: Zdeněk Němec, Pavla Máčalová a Štěpán Mana.

Záštity nad koncertem převzali hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák a primátor statutárního města Zlína MUDr. Miroslav Adámek.

PLAKÁT ke stažení ZDE

DĚKUJEME
hlavnímu partnerovi akcepartnerům akce
.......


..................

a mediálnímu partnerovi:


Přečteno: 2725x (naposledy 28.1.2022 v 03:45)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!