Na?e projekty

 

Facebook
Kuželky, bowling a střelba


Zlínské kruhy
   
Helena Hradilová | 9.5.2013 | ... Kuželky, bowling a střelba


V sobotu 4. května 2013 uspořádal sportovní klub zrakově postižených sportovců SK „HANDICAP(?)“ Zlín ve spolupráci s Oblastní odbočkou SONS Zlín 1. ročník turnaje v simulované zvukové střelbě nazvaný ZLÍNSKÉ KRUHY.
Po měsících příprav jsme si 30. dubna konečně mohli říci,


že je vše potřebné zajištěno: připraveny 2 funkční střelnice (1 naše a 1 zapůjčená z Kyjova), dostatečný počet přihlášených střelců téměř z celé republiky, zajištěné ubytování a stravování, ceny pro vítěze a asistenti pro hladký průběh závodu.

Jenže. Ve čtvrtek začala naše střelnice stávkovat a po dvouhodinové snaze ji zprovoznit i za telefonické pomoci zkušenějších jsme museli marný boj s technikou vzdát a povolat přátele z Přerova, kteří slíbili dovézt svou střelnici.

V sobotu jsme turnaj zahájili s nadějí, že už vše proběhne bez technických problémů. Ale vydržela nám jen hodinu. Začala pro změnu stávkovat kyjovská střelnice, takže většinu turnaje museli střelci absolvovat na jednom terči. Turnaj se tak trochu protáhl a vyhlášení výsledků a předání cen muselo proběhnout ve svižnějším tempu, ale nakonec všichni své spoje domů stihli.
A kdo zvítězil?

V soutěži mužů zvítězil Břetislav Strauss z Olomouce před Josefem Hudečkem z Kyjova a Markem Šimíčkem z Přerova.

Soutěž žen vyhrála domácí Stanislava Bartoníková před Jaromírou Nývltovou a Monikou Krchovovou (obě z Prahy). V kategorii OPEN zvítězila Marie Gutová z Kyjova před Tomášem Zemanem z Prahy a Janem Balcárkem z Olomouce.

Absolutním vítězem se stal Břetislav Strauss a získal putovní pohár věnovaný 1. místopředsedkyní senátu ČR Mgr. Alenou Gajdůškovou, která převzala záštitu nad naším turnajem. Výsledková listina - ZDE.

Naše poděkování patří všem, kteří se zasloužili o zdárný průběh turnaje – paní senátorce za věnované ceny, Oblastní odbočce SONS Zlín za poskytnutí zázemí, předsedkyni odbočky Martě Zemanové za pomoc při zajišťování občerstvení, asistentům u střelby (Veronice Pálkové, Petru Zemanovi, Stanislavu Mališkovi a Lubomíru Červenkovi), dále Ladislavu a Romanovi Nešporovým za zajištění oběda a přátelům z Kyjova a Přerova za zapůjčení střelnic.

Helena Hradilová,
předsedkyně SK "HANDICAP(?)" Zlín

Přečteno: 2614x (naposledy 29.11.2022 v 01:18)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!