Na?e projekty

 

Facebook
Benefiční akce


Ochotníci z Hvozdné pomohli Handicapu
   
Aleš Chudárek | 7.8.2012 | ... Benefiční akce


Je pátek 20.7.2012, v plném proudu jsou přípravy na představení Starců na chmelu Kroužku divadelních ochotníků z Hvozdné. Pohled vzhůru nenechává nikoho moc klidným, nejen nad Hvozdnou se totiž sbírají neprostupné mraky. Přesto všechno se našlo


bezmála dvěstě třicet nadšenců, kteří se vydávají do hlediště areálu Lovka. Jen co dosedají a ozývají se první tóny známých písní a dialogy hvozdenských ochotníků, začíná lehce poprchat.

Občas si někdo vytáhne límec nebo kapuci, méně otrlí roztáhnou deštník. Necháváme se unášet dějem a výkony herců, ale protože se deštík proměňuje v déšť, už se vytahujeme i pláštěnky. Každopádně ale nikdo neodchází. Když je dobrá zábava, ani to nejde. Je přestávka. Déšť si ji dává naštěstí taky. Rychle využíváme blízkých bufetů a občerstvení, abychom se zahřáli.

Leč déšť ustává jen na chvilku. Co nenapršelo o přestávce, to se na nás řádsky vylilo v druhé půli představení... Všichni a všechno je mokré, včetně klobásek na stole, foťáku, svářáku ...
Ale nikdo neodchází...

Na konci představení se jdou poděkovat před jeviště do deště i herci. Tleskají divákům. My tleskáme jim za výkon, ale taky za dobrou vůli pomáhat. Rozhodli se totiž věnovat část výtěžku představení na zajištění sociálních služeb našeho sdružení. Výše tohoto daru je 7 000 Kč. MOC VŠEM HERCŮM I VEDENÍ KROUŽKU DĚKUJEME.

Během večera panovala zvláště dobrá nálada. Děkujeme i za ni.

Foťák už uschl, takže se za pár dní těšte na obrazovou vzpomínku.
Aleš Chudárek

Přečteno: 2111x (naposledy 28.1.2022 v 04:36)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!