Úvod - Handicap Zlín


podpora a pomoc osobám s tělesným a mentálním postižením a seniorům   *

*  poskytování sociálních a návazných služeb  *

*  samostatný život  doprava  *  aktivní životní styl   *   překonávání limitů  *  dostupnost zaměstnání  *

mít možnost zůstat v domácím prostředí   *

zážitky a výzvy  *  sport  *  pochopení  začlenění se a bourání bariér  *


Vážení klienti, členové, podporovatelé, účastníci akcí, přátelé i veřejnosti,

Handicap Zlín, z.s. spouští po měsících příprav tyto nové webové stránky. Důvody byly dva - jednak jsme chtěli jít s dobou a jednak nám ani nic jiného nezbylo :)

Předcházející verze, která fungovala 17 let, nám vypověděla své služby. Nejdřív se "jaksi samy" znepřístupnily všechny fotogalerie, následně jsme přišli o možnost jakékoli administrace stránek. Takže jsme byli nuceni se na určitý čas odmlčet. Ze staré verze webu jsem zde přepsal aspoň základ. Zveřejňovat znovu všechny bývalé pozvánky a články z menších akcí nebo vzpomínky na další a další ročníky akcí podobného druhu nemělo smysl. Jako ochutnávka minulosti to snad stačí. Kdo byl zvyklý na podobu, že hned na úvod viděl aktuality, přepněte si hlavní stránku na Nástěnku, a uvidíte všechno podobně jako dřív. Nejvíc je nám líto bohaté fotogalerie, ještě uvidíme, jestli ji nějak zachráníme, nebo budeme muset "začínat od nuly".

Věřím, že nový web podává solidní obrázek o záběru organizace, o pestrosti pořádaných akcí, o nadšení našich dobrovolníků i o nasazení našich pracovníků. Těším se na vaše případné názory a i připomínky. Pokud byste našli nějakou nefunkčnost, nebo pokud byste měli nějaký nápad, jak zde něco zlepšit, ozvěte se.

Přeji nám všem dobré čtení a hlavně, aby "bylo co, a o čem psát"!

Aleš Chudárek


 

Zvětšit

Nabízíme služby

Zvětšit

Chci pomoci

Zvětšit

Naši podporovatelé


Hlavní institucionální podporovatelé činnosti

Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit