Na?e projekty

 

Facebook
Inzerce


Fotosoutěž Život nejen na kolech
   
Liga vozíčkářů | 1.9.2011 | ... Inzerce


Uzávěrka dalšího ročníku fotosoutěže "Život nejen na kolech" se blíží. Letos se koná na téma Okamžiky ze života s postižením.


Mnozí z Vás určitě vlastní spoustu fotografií, které zachycují okamžiky ze života osob s postižením. Byla by velká škoda nechávat si je jenom pro sebe a nepodělit se o ně s ostatními, popř. i vyhrát hodnotné ceny (např. předplatné odborných časopisů, vyvolání plakátu z fotky, spotřební elektroniku apod.).

Každý soutěžící může zaslat maximálně 5 prací - prací se rozumí buď jednotlivá fotografie, nebo soubor fotografií skládající se maximálně z 5 snímků. Soubor musí dokumentovat jedno téma a bude hodnocen jako celek.

Podmínkou k tomu, aby fotografie byla hodnocena odbornou porotou jako soutěžní, je její digitální podoba. Digitální forma - snímky se přijímají ve formátech JPEG, BMP nebo TIFF. Minimální velikost soutěžní fotografie jsou 2 Mpx. Snímky se zasílají elektronicky prostřednictvím e-mailu či úschovny na adresu prezentace@ligavozic.cz nebo vypálené na CD na adresu Liga vozíčkářů, Bzenecká 23, 628 00 Brno. Fotografie se přijímají do 30. září 2011.

Z vybraných fotografií pak bude sestavena putovní výstava, v níž můžou návštěvníci různých kaváren a institucí po České a Slovenské republice obdivovat nejen umění fotografů, ale i pestrý život, emoce a zážitky lidí se zdravotním postižením.

Více o soutěži naleznete ZDE na: http://www.ligavozic.cz/zivotnejennakolech

Přečteno: 2626x (naposledy 28.1.2022 v 04:14)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!