Na?e projekty

 

Facebook
Jarní tábory - HIPO


Nováčkovy pocity koňácké
   
MikroTerezka Dufková | 24.6.2010 | ... Jarní tábory - HIPO


To jsem tak jednou cítila potřebu „přispět svojí troškou do mlýna“, a tak jsem se rozhodla jet na akci s Handicapem. Již před tím jsem pomáhala jako oddílová vedoucí v jiné organizaci, takže jsem věděla jak to asi chodí.


Před svou první akcí s Handicapem jsem cítila nováčkovské rozpaky, ale přesto mi „cosi“ napovídalo, že to bude fajn a že jdu do přátelského kolektivu. První nervozita ze mne spadla hned v autobuse, stačilo pár chvil s veselou Strixie a Kájou. Jejich vtipné vyprávění po celou cestu nastartovalo týdenní dávku pohody a radosti.

Po příjezdu jsem se seznámila s Aničkou, o kterou jsem se „na koních“ starala. Od ostatních vedoucích jsem věděla „co a jak“ a když mi zbytek Anička sama dopodrobna vysvětlila, nebyl problém ani s mou „prací“, čili osobní asistencí u „vozíčkářky“ a vším s tím spojeným. S ostatními dětmi a vedoucíma už to šlo samo. Všichni byli tak krásně uvolnění a pozitivní, že jsme ostych příliš neřešili.

I přesto, že na večerních poradách jsem se možná nechytala „vašeho humoru“, protože jsem „prostě taková“, bylo mi dobře, protože všichni byli veselí, tvořiví a jednoduše spolu.

Přišla jsem mezi vás a vy jste mě přátelsky přijali. Děkuji vám. Děkuji dětem, vedoucím, Alešovi a Barči za celý ten „kouzelný“ týden mezi koňmi a pohodovými lidmi.

Vděčím vám všem, za svůj úsměv na tváři (a na duši).

Vaše MikroTerezka Dufková

Přečteno: 3111x (naposledy 30.9.2022 v 06:16)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!