Na?e projekty

 

Facebook
Inzerce


SENIORSTAR se blíží
   
Handicap | 6.5.2010 | ... Inzerce


Obdobu pěvecké soutěže talentů Superstar se rozhodla uspořádat vsetínská Diakonie. Soutěžit v ní ale nebudou mladí talentovaní zpěváci, nýbrž talentovaní senioři. Zájemci o účast v prvním ročníku krajské soutěže s názvem Seniorstar se mohou hlásit už teď.


„Při naší práci se setkáváme s mnoha úžasnými seniory a chceme veřejnosti ukázat, že starší lidé nepatří do starého železa a že seniorský věk není jen o nemocech, ale také o aktivním životě a výkonech, které zaslouží náš potlesk,“ vysvětlila Miluše Makyčová z Diakonie pohnutky, které organizátory vedly k vyhlášení této soutěže.

Soutěžit se však nebude v populární hudbě, ale ve zpěvu lidové písně. „Přihlásit se může každý, komu je více než šedesát let a žije ve Zlínském kraji. Přihlášky je možné posílat buďto poštou na adresu Diakonie - středisko Vsetín, Strmá 34, 755 01 Vsetín nebo e-mailem na adresu stacionar.zahrada@diakonievsetin.cz,“ informoval ředitel vsetínské Diakonie Dan Žárský.

Podle počtu přihlášených organizátoři zváží, zda a kolik neveřejných předkol před samotným finále, které proběhne 16. června od 15 hodin v Domě kultury Vsetín, se uskuteční. „Finále ale bude veřejné,“ uzavřel Žárský.
Propozice ZDE

Přečteno: 2289x (naposledy 28.1.2022 v 03:10)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!