Na?e projekty

 

Facebook
DMS KLIKA


Pomoc zlínských hokejistů začala
   
Zlin PRESS - Roman Ordelt | 25.11.2007 | ... DMS KLIKA


Zlin PRESS - Roman Ordelt - Vedení a hráči hokejového týmu RI OKNA ZLÍN se rozhodli pomoci zlínskému občanskému sdružení "HANDICAP(?)". Před zápasem s Ústí nad Labem dne 23.11.2007 vedení zlínského klubu a extraligoví hráči věnovali finanční hotovost ve výši 20 000,- Kč. Členové týmu podporují projekt dárcovských SMS zpráv, zvaných DMS. Členové týmu se aktivně zapojí a vyzývají fanoušky k odesílání tzv. "DMSek", neboť se jedná o rychlý, transparentní a účinný způsob jak pomoci.


Za zlínské humanitární sdružení "HANDICAP (?)" převzal finanční dar před pátečním extraligovým zápasem Aleš Chudárek, ředitel sdružení. "Získané finanční prostředky budou sloužit k financování sociálních služeb. které "HANDICAP(?)" Zlín poskytuje. A to osobní asistence, dopravní asistence, volnočasové programy dětí a mládeže a sport zrakově postižených. S přispěním této pomoci mohou žít lidé i přes zdravotní postižení ve svém přirozeném domácím prostředí, uprostřed svých blízkých, mají dostupné vzdělání, zaměstnání a zájmové aktivity," vysvětluje projekt Chudárek.

Kapitán týmu RI OKNA ZLÍN Miroslav Okál převzal od sdružení "HANDICAP(?)" Zlín zlatou KLIKU pro ŠTĚSTÍ>.


Celkový projekt dárcovské SMS zprávy, zvané DMS se jmenuje KLIKA. A proč právě KLIKA? Aleš Chudárek odpovídá: "Protože KLIKA otevírá zdravotně postiženým členům sdružení pomyslné dveře k novým příležitostem, protože je tak důležité "vzít za KLIKU" a vykročit, a protože "mít KLIKU", přece znamená mít štěstí!"

Pokud podpoříte tento projekt, stačí Vám napsat textovou zprávu DMS KLIKA a zaslat ji na telefonní číslo 87777 (které je shodné pro všechny operátory). Cena jedné DMS je 30,- Kč, z toho "HANDICAP" Zlín obdrží 27,- Kč. Aleš Chudárek závěrem říká: "Děkujeme všem, kteří se k pomoci hokejistů RI OKNA ZLÍN přidají".

Přečteno: 4132x (naposledy 30.9.2022 v 04:46)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2022 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Pedstavujeme se Vm
Nai partnei 2021
Nai partnei 2020 Standardy kvality na vbornou!