HANDICAP na kolech - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Další akce klubu

HANDICAP na kolech

20. 6. 2019

... aneb Biskupice OPEN. Ve dvou slovech, adrenalin a zážitky!

Helmu nasadit a jedem! Buď v závodním rallye autě, na handbiku, na plachetnici, na lehokole, na koloběžkách nebo na čtyřkolce (mimochodem, taky ji řídil vozíčkář, díky Pavle Žufánku)… to byl v jedné větě sobotní program pro stovku členů Handicapu Zlín a jeho přátel, na které klaplo absolutně vše. Dokonce jsme se dostali i do hangárů a viděli v akci spoustu letadel.

Ze srdce děkujeme jménem všech zúčastněných všem, kteří se do jednotlivých atrakcí a akcí bez nároku na odměnu zapoojili:
Vladimír Machoň, SPX-CAR GROUP a.s., Zlín, Peugeot historic racing team Zlín, Jiří Kořínek – Citroën C2, Karel Vondráček, Trelleborg, KONEL, spol. s r.o., Continental Barum, s.r.o., Azub bike s.r.o., Monoski Zlín, Jiří Kudrna, Zdena Černá, Vráťa Hýbner, Hanička Šůstková, Jirka Jonášek, Martin Jelínek, Broňa Kořínek, Bořivoj Mozola, Petr Nedbal, Josef Varmuža, rodina Mechlových, Pohlídalových, Vladimír Machoň st. Děkujeme i vedení Aeroklubu Luhačovice za milou tečku za programem u nich na letišti. MOC FAJN DEN!

Za tuhle nadupanou akci plnou adrenalinu a velkých zážitků hovoří nejlépe fotogalerie - na FB ZDE

Zvětšit