Fotografie, výtěžek a díky za 3. KONCERT - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Benefice

Fotografie, výtěžek a díky za 3. KONCERT

13. 6. 2013

Náš fanklub se rozrostl


Další Benefiční koncert pro HANDICAP je minulostí. Zůstane po něm množství krásných fotografií, bohatý výtěžek, ale hlavně doufejme dobrý pocit. I když by svádělo honosné prostředí Kongresového centra a naše obleky a garderóby k tomu, že by měla být atmosféra jaksi sešněrovaná, určitě se podařilo opět ji "odšněrovat" ať už vtipnými glosami (opět) neskutečného moderátora Martina Pášmy bezprostředností "našeho zpěváka" Ondry Pobudy, nebo promítanými fotografiemi a filmem z činnosti. Výkony sólistů Leony Machálkové, Matěje Rupperta a Martina Chodúra si zaslouží uznání, souhra Filharmonie Bohuslava Martinů a kapely F-dur Jazzband obdiv. I letos jsme se mohli těšit z plných hlasů skvělé Zuzany Sapárové a charismatického Rolanda Hamaje. Určitě program osvěžilo vystoupení Hanny Tomanové na el. housle. Velký potlesk si odnesl Martin Hrtús - za odvahu i viditelnou snahu bojovat.

Pokud jste tam byli, děkujeme, že jste vykoupili placky našeho FANKLUBU, a že jste si našli čas a chuť nás podpořit. Děkujeme, pokud jste byli jakkoli zainteresovaní do příprav nebo samotného koncertu. Rádi jsme prezentovali naši činnost nejen spoustou promítaných fotek během samotného koncertu, ale také doprovodným programem před koncertem a o přestávce. Dobrovolníci, díky!

Výtěžek akce se s přispěním všech vyšplhal ke krásné částce 80.770 Kč, a k němu musíme připojit výnos ze sbírkových pokladniček ve výši 11.352 Kč, které podpoří účastníky letních akcí Klubu děti a mládeže a také naše sociální služby.

Článeček  na www.zlin.cz - zdroj: Pavel Petruška

Záštity nad koncertem převzali hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák a primátor statutárního města Zlína MUDr. Miroslav Adámek.    
 
DĚKUJEMEPLAKÁT

Zvětšit