Dobroděj poprvé otevřel - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Dobroděj

Dobroděj poprvé otevřel

14. 10. 2012

1. zlínský dobročinný obchod startuje

 

Je magického 10.10., čas 10,10 minut a po měsících příprav už je to tady - otevíráme náš dobročinný obchod! Přestřižení pásky Dobroděje se ujal zástupce hlavního finančního partnera tohoto projektu - statutárního města Zlína - pan náměstek primátora Miroslav Kašný. Popřál nám hodně zdaru a aby k nám přicházelo co nejvíce Dobrodějů, ať v roli dárců tak v roli zákazníků.

Program první hodiny života Dobroděje zpestřila jednak přívětivá a svěží slova moderátora Martina Pášmy a pěvecké vystoupení Ondry Pobudy, ale také například žehlení prádla. Úkolu se nezalekly ani pracovnice sociálního odboru včele s paní Janou Pobořilovou.

K dobré náladě přispěla i "naše" děvčata, která se zhostila poprvé v životě role modelek a prošla uličkami obchodu v modelech vytvořených ze sortimentu obchodu - šatů, lodiček, šperků a jiných doplňků. Šlo jim to perfektně. Na závěr jsme mohli pozvat všechny návštěvníky ke stolu plnému dobrot, které přinesly hodné a šikovné maminky našich dětí. Moc jim za to děkujeme.

Také děkujeme všem, kteří přiložili ruku k dílu ve svém volném čase, když jsme obchod budovali. Snad se dílo podařilo...

Pokud byste chtěli něčím, co už nepotřebuje, obohatit regály a věšáky Dobroděje, nebo pokud byste si chtěli přijít něco pro potěchu koupit, otevřeno máme ve všední dny od 10,00 do 17,00 hod. a najdete nás ve 42. budově bývalého Svitu. Před vchodem je zákazníkům k dispozici vyhrazené parkovací místo.

Bližší informace o obchodu - ZDE

Udělejte (si) radost!
Aleš Chudárek a Lenka Špendlíková.   
dobrodej@handicap.cz, 736 749 240

 

Zvětšit